FEST Festival 2023

  • Festiwal
  • #Elektronika
  • #Festiwale muzyczne
  • #Pop
  • #Rap
  • #W plenerze

9-13.08.2023 r.

od 56.98 
Podana cena zawiera opłatę serwisową, jej wysokość można sprawdzić bezpośrednio w koszyku. Więcej informacji w Regulaminie.

FEST Festival 2023

Najbliższa, 4. edycja FEST Festivalu odbędzie się 9-13 sierpnia 2023 w sercu Chorzowa - Parku Śląskim. FEST Festival to wspaniały moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi podczas nieskrępowanej zabawy w aurze wakacyjnej beztroski. Przez 5 dni festiwalu będzie można usłyszeć ponad 200 Artystów z kraju i ze świata. FEST Festival to znacznie więcej niż wyjątkowe święto muzyki. Jest to przede wszystkim rozrywka w środku lata i otoczeniu natury, malowniczego obszaru Parku Śląskiego. Szczególną rolę pełni festiwalowe miasteczko, które zachęca odwiedzających do czerpania z jego atrakcji, takich jak m.in.: występy artystyczne, akcje społeczne, warsztaty i strefy partnerskie. Kolejna edycja najpiękniejszego festiwalu w Polsce z pewnością przyniesie jeszcze więcej wrażeń festiwalowiczom z kraju i całego świata.

miejsce

Park Śląski

Chorzów, Różana 2

Park Śląski, niegdyś nazywany Wojewódzkim Parkiem Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka (WPKiW) to park miejski znajdujący się na skraju Katowic i Chorzowa. Jeden z największych tego typu miejsc w Europie – zajmuje powierzchnię 535 ha. Potocznie nazywany jest zielonymi płucami Śląska. Park Śląski został zaprojektowany przez legendarnego architekta zieleni, profesora Władysława Niemirskiego, i jego zespołu do którego należał m.in. Ludwik Lawin. Na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji. Są to m.in. Śląski Ogród Zoologiczny w którym zobaczyć można ponad 2200 zwierząt, przedstawiających 280 gatunków jak i żelbetowe rekonstrukcje szesnastu dinozaurów; Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, czyli najstarszy parkrozrywki w Polsce oraz Stadion Śląski, który jest jednym z największych tego typu miejsc w Polsce. Park Śląski obejmuje również takie obiekty jak Planetarium Śląskie, Galeria Rzeźby Śląskiej, Stadion GKS Katowice, Górnośląski Park Etnograficzny, Dom Pracy Twórczej „Leśniczówka”, rosarium czy siłownię na wolnym powietrzu.