FEST Festival 2020

  • Festiwal

13-15.08.2020

od 100 zł
Kup bilet
FEST Festival 2020

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji festiwalu, w nowym roku powraca!

Kolejna edycja FEST Festival 2020 po raz drugi zawita do słynnego Parku Śląskiego w Chorzowie, by zachwycić fanów muzyki alternatywnej oraz elektronicznej w Polsce, oraz Europie.

FEST Festival 2020 odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia 2020 i po raz pierwszy w formule trzydniowej, gdzie czekają nas niezapomniane chwile ze znanymi artystami z międzynarodowej, ale również polskiej sceny muzycznej.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu, pierwszą ogłoszoną gwiazdą będzie znany brytyjski artysta, autor hitu "Hold Back the River", który ma obecnie na swoim koncie dwie płyty, James Bay. Dodatkowo do składu tegorocznej edycji FEST Festival 2020 dołączyli również Nothing but Thieves, Sigrid, Ferdinand and Left Boys oraz Denzel Curry.

FEST Festival 2020 to nie tylko muzyka, ale również szereg innych atrakcji przygotowanych specjalnie dla festiwalowiczów. Dla fanów festiwalu chcących czuć magiczną atmosferę FEST Festival przez cały czas, zostanie również przygotowane pole namiotowe.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Fest Festival 2020 nadchodzi ⭐️Tym razem wracamy w formule 3-dniowej!

Ponownie zaczarujemy Park Śląsk wspólnie z największymi międzynarodowymi i polskimi gwiazdami. Będzie jeszcze więcej scen muzycznych, jeszcze więcej atrakcji i jedyna w swoim rodzaju FEST atmosfera.

Otwarcie bram 13.08 o godz. 13.00.

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce