Faun | Warszawa

  • Koncert
  • Rock
  • Folk
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Faun | Warszawa

Piątek, 29 października 2021

19:00

od 100 
informacja organizatora

Niemiecki zespół Faun miał przyjechać do Polski jesienią 2020 r. na dwa koncerty w krakowskim klubie Kwadrat oraz w warszawskim klubie Proxima. Obydwa wydarzenia nie mogą dojść do skutku ze względu na pandemię wirusa COVID-19. W związku z obecną sytuacją, zespół zdecydował o przeniesieniu trasy promującej najnowszą płytę Märchen & Mythen na jesień 2021 r.

Faun odwiedzi Polskę w przyszłym roku na dwóch koncertach: w Warszawie (Proxima, 29.10) oraz w Krakowie (Kwadrat, 30.10). Bilety zakupione na koncerty, które miały odbyć się w 2020 r. zachowują ważność. Możliwy też jest ich zwrot w miejscu zakupu.

FAUN 29.10.2021 g. 19.00 Warszawa / Proxima

FAUN 30.10.2021 g.19:00 Kraków / Kwadrat

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

FAUN (Niemcy / Electrola / We love music) - folk/pagan folk

Jak mało który zespół FAUN wie, jak otworzyć wrota do mistycznych zaświatów. Łącząc w swojej muzyce różne średniowieczne instrumenty, perkusję, archaiczne rytmy i czarujące damsko/męskie wokale, zespół wyróżnia się na tle wielu gatunków. Od 2003 roku FAUN zagrał prawie 900 koncertów na całym świecie, dając się zapamiętać ze względu na czarujące występy połączone z unikalną grą świateł. Nadchodzące wydawnictwo, Märchen & Mythen, to kontynuacja bajkowej ścieżki i ponowne wejście do świata mitów, w którym FAUN czuje się zdecydowanie najlepiej!

FFO: Omnia, Corvus Corax, The Moon & The Nightspirit, Wardruna

https://www.instagram.com/faunofficial

Federkleid (Official Video): https://www.youtube.com/watch?v=zOvsyamoEDg Walpurgisnacht (Official video): https://www.youtube.com/watch?v=nLgM1QJ3S_I Odin (feat. Einar Selvik / WARDRUNA & Martin Seeberg): https://www.youtube.com/watch?v=ch-fed2_swY


Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook

miejsce

Proxima

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99a