Fakear [ODWOŁANE]

  • Koncert

Fakear [ODWOŁANE]

Sobota, 20 listopada 2021

20:00

od 27 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Fakear w listopadzie na terenie Warszawy

Théo Le Vigoureux (znany jako Fakear) to pochodzący z Francji artysta, który specjalizuje się w tworzeniu muzyki elektronicznej. Dobrą informacją dla polskiej publiczności jest to, że Francuz pojawi się w Polsce już 20 listopada 2021 roku. Konkretniej wystąpi w klubie muzycznym Smolna, który mieści się na terenie Warszawy. Początek jego występu o godzinie 20:00.

Fakear zdobył szerokie grono odbiorców nie tylko w Europie, ale też na całym świecie. Jego muzykę kochają zarówno przedstawiciele młodego, jak i nieco bardziej dojrzałego pokolenia. Jego dyskografia jest bardzo pokaźna. Wystarczy wyróżnić m.in. takie tytuły, jak: "Bird", "Sauvage", "Dark Lands", "Vegetal" czy też "All Glows".

Théo jest znany z tego, że na jego koncertach nie brakuje pozytywnej energii oraz doskonałej zabawy. Bardzo ceni sobie tworzenie remixów, co czynił już dla takich artystów, jak M.I.A. oraz ODESZA. Na uwagę zasługuje na pewno to, że jest profesjonalnym twórcą tekstów i ma bardzo wszechstronne umiejętności muzyczne.

informacja organizatora

Fakear czyli Théo Le Vigoureux to francuski twórca muzyki elektronicznej. Jego downtempowy styl, który porównywany jest między innymi do Mount Kimbie, Jon Hopkins, Bonobo, zaskarbił sobie fanów na całym świecie.

W ciągu kilku lat swojej działalności zdążył grać koncerty od Londynu po Tokio, supportować Bonobo i oraz nagrywać remixy dla artystów takich jak M.I.A., AlunaGeorge, DJ Snake, Annie Mac, The FADER czy ODESZA. Fakear przyjedzie do Polski w lutym 2021, żeby w klubie Smolna zaprezentować najnowszy materiał ze swojej czwartej płyty „Everything Will Grow Again”.

Data: 20.11.2021 Drzwi: 20:00 Start: 21:00 Miejsce: klub Smolna, Warszawa

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce