Egodrop Festival 2022

  • Festiwal
  • #Elektronika
  • #Festiwale muzyczne
  • #W plenerze

Egodrop Festival 2022

Egodrop Festival 2022 w Przyłęku.

Koniecznie weź udział w Egodrop Festiwal 2022, który odbędzie się w Przyłęku (gmina Paradyż). W jakim terminie? Już od 13 do 17 lipca bieżącego roku. W samym środku lata szykuje się pięciodniowe wydarzenie, które utkwi nam na długo w pamięci.

Czym jest Egodrop Festival?

Egodrop Festival jest zdecydowanie największym wydarzeniem audiowizualnym, które zostało poświęcone psychodelicznej kulturze w Europie. Czym nas zaskoczą organizatorzy w 2022 roku? Na pewno kontynuacją przepięknej podróży, którą Egodrop odbył w poprzednim roku razem z trzema tysiącami uczestników.

Organizatorzy mają przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na wydarzenie, które będzie trwało pięć dni. Zapamiętaj ten termin - 13 do 17 lipca 2022 roku. Co znajdziemy w Przyłęku? Na pewno na uczestników będzie czekało kilka scen muzycznych. Do tego także strefa warsztatowa, market, strefa dla rodzin z dziećmi, psy help, food park oraz liczne instalacje artystyczne, oraz galerie. Na muzycznych scenach wystąpi ponad stu muzycznych producentów oraz DJ-ów. Zostanie także zaproszonych ponad trzydziestu mówców oraz prowadzących liczne warsztaty. W przygotowaniach do festiwalu biorą udział dekoratorzy, którzy są niesamowici, a także artyści audio-wizualnie.

Wydarzenie, jakim jest Egodrop Festival, można nazwać pewnego rodzaju hołdem dla psychodelicznej kultury oraz jej dziedzictwa, który jest wyrażony w radosnej i tanecznej formie.

Dla kogo Egodrop Festival?

Egodrop Festival jest wydarzeniem dla wszystkich osób, które pragną się oderwać od swojej własnej codzienności, jak i pragną się nieco zatrzymać, poczuć mocniej, a do tego zanurzyć w przepięknej chwili i razem z przyjaciółmi przeżyć coś naprawdę wyjątkowego. Jeśli należysz do tych osób, to nie może Cię na tym wydarzeniu zabraknąć.

Na pewno nie doświadczysz niczego podobnego w codziennej gonitwie, jak i radzeniu sobie z szeregiem obowiązków. Najważniejsze to jest być tu i teraz. Co jest misją organizatorów? Na pewno chcą połączyć muzykę, naturę i sztukę w całość, która jest integralna oraz wzajemnie się przenika. Dzięki temu każdy może znaleźć taki element lub też doznanie, które go uszczęśliwi, zaspokoi, a do tego zachwyci.

Zapraszamy serdecznie na to niecodzienne wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć.