EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY]

  • Festiwal

16-19.07.2020

od 180 zł
Kup bilet
EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY]

Festival Egodrop 2020 w dniach 16-19 lipca w Przyłęku!

Festival Egodrop 2020 zostanie zorganizowany w dniach 16-19 lipca w Przyłęku, w gminie Paradyż, na terenie województwa Łódzkiego. To niepowtarzalne wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w sezonie letnim. Organizatorzy przygotowali dla uczestników festiwalu wiele różnych atrakcji, w tym dwie sceny muzyczne: główną oraz chill/groove. Na festiwalu pojawi się kilku zagranicznych artystów, dlatego na brak dobrej muzyki absolutnie nie będzie można narzekać. Festiwal powraca pod nową nazwą, do tej pory znany był jako Goadupa Festival.

Uczestnicy zainteresowani tym wydarzeniem mogą liczyć na wiele niespodzianek, warsztaty muzyczne, możliwość skorzystania z pola namiotowego oraz zobaczenia na żywo wielu polskich i zagranicznych gwiazd. Jest więc okazja na zdobycie kilku nowych autografów do swojej kolekcji. Na festiwalu w 2020 roku wystąpią m.in. Tara Putra, Skizologic, Land Switcher czy też Atmos. Nie zabraknie również występów i instalacji artystycznych, dlatego warto już teraz rezerwować miejsce na tym niezwykłym przedsięwzięciu.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Goadupa Festival powraca! Nowa nazwa, nowe miejsce, nowa energia!

Drodzy, nadszedł ten dzień, kiedy oficjalnie możemy zaprosić Was na nasze nowe, letnie wydarzenie, a mianowicie EGODROP FESTIVAL. Projekt ten mieliśmy w planach od bardzo dawna. Wracamy! Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że ponownie piszemy historię plenerową!

Znaleźliśmy miejsce w centralnej Polsce, które genialnie pasuje do tego projektu. Jest to piękna ziemia oferująca nie tylko rozłożyste polany z cudownym widokiem, ale również inne elementy krajobrazu, które będziemy mieli szanse zagospodarować po raz pierwszy w życiu. Jest urokliwa rzeczka, lasek liściasty, lasek iglasty, mamy nawet kawał magicznego lasu, żywcem wyjętego z kadrów filmu „Niekończąca się opowieść”. Kilkadziesiąt hektarów tylko dla nas.

Szykujemy open air'a bez kompromisów. Na dziś mamy zakontraktowane dwie sceny: główną i chill/groove z prawilnym line up'em. Będzie kilku zagranicznych Gości, którym nie udało się zagrać na Goadupa Festival 2018, będzie też wiele niespodzianek. Oczywiście zapewniamy pole namiotowe, strefę warsztatową, liczne galerie i instalacje artystyczne, "kids area" i udogodnienia dla rodzin. Nie mówimy ostatniego słowa, z pokorą podchodzimy do rozmiaru tej imprezy, sprawdzamy możliwości i nie wykluczone, że będą jeszcze ogłoszenia o nowych strefach. Tutaj zostawiamy sobie kilka asów w rękawie ;)

Do dziś znana jest pierwsza piątka z kilkudziesięciu Artystów:
Atmos, Land Switcher, Skizologic, Tara Putra, Will O Wisp

miejsce
  • Festiwal

Egodrop Festiwal

Przyłęk, gm. Paradyż woj. łódzkie