Dillon

  • Koncert

Dillon

Piątek, 26 lutego 2021

19:00

od 41 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

26 dzień lutego 2021 roku to data, którą zapamiętać powinni wszyscy zwolennicy refleksyjnych a przy tym niezwykle relaksujących brzmień.

To właśnie tego dnia w warszawskim Praga Centrum odbędzie się koncert zjawiskowej wokalistki o pseudonimie Dillon.

Ta brazylijska piosenkarka mieszkająca na stałe w Niemczech porównywana często do Björk oraz Lykke Li jest mistrzynią subtelności, a delikatność w jej muzycznych przesłaniach potrafi przenieść każdego do miejsca natychmiastowego odprężenia. Dillon to nie tylko wokalistka ale i pianistka, która swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2011 roku by szybko stać się gwiazda w swoim rodzinnym kraju i poza jego granicami. Największą popularność przyniosły jej dwa spośród wydanych przez nią albumów: „The Unknown” z 2014 roku oraz „Kind” z 2017. Wśród jej najpopularniejszych utworów można wymienić chociażby piosenki „Lightning Sparked” czy „ A Matter of Time”.

Niepowtarzalny głos, ciekawe elektroniczne brzmienie oraz niezwykła aura tajemnicy i zadumy to cecha rozpoznawcza każdego koncertu Dillon. Warszawskie wydarzenie, na którym ma się pojawić artystka to jej pierwsza wizyta w Polsce. Start koncertu planowany jest na godzinę 19:00.

informacja organizatora

Dillon, czyli Dominique Dillon de Byington to brayzlijska piosenkarka i pianistka na stałe mieszkająca w Niemczech. Jej debiutancki album "The Silcence Kills" z 2011 roku zaskarbił sobie uznanie krytyków na całym świecie, a jej wokal porównywano z artystkami takimi jak Björk i Lykke Li. Oprócz tego w jej dorobku znajdują się między innymi długogrające wydawnictwa: "The Unknown" (2014), "Live at Haus der Berliner Festspiele" (2016) i „Kind" (2017).

Artystka odwiedzi Praga Centrum w lutym 2021, aby oczarować polską publikę swoim subtelnym i hipnotycznym wokalem.

Data: 26.02.2021
Start: 19:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa


Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją Organizatora nie ma możliwości zmiany danych oraz przekazania biletów poprzez aplikację Going.