Diabolical (Swe), Devilish Impressions (Pl), Souldrainer (Swe) - Bydgoszcz

  • Koncert

Piątek, 14 lutego 2020

19:00

od 55 zł
Kup bilet
Diabolical (Swe), Devilish Impressions (Pl), Souldrainer (Swe) - Bydgoszcz

EUROPEAN ECLIPSE TOUR 2020

DIABOLICAL (Sweden)
Black/Death Metal
Indie Recordings
https://www.diabolical.se/
https://www.facebook.com/diabolicalofficial

DEVILISH IMPRESSIONS (Poland)
Symphonic Black/Death Metal
Non Serviam Records
http://devilish-impressions.com/
https://www.facebook.com/devilishimpressions

SOULDRAINER (Sweden)
Melodic Death Metal
ViciSolum Productions
http://souldrainer.com/
https://www.facebook.com/Souldrainerofficial

piątek 14 lutego 2020
Estrada stagebar Bydgoszcz
ul. Dworcowa 51 (wejście od strony bulwaru, rzeki Brdy)
bilety: 50 - 60 zł

--------------------------------

Ponad dwadzieścia lat po ich powstaniu w północnej Szwecji, innowacyjni metalowcy DIABOLICAL, udowadniają, że są bardziej istotnei niż kiedykolwiek i przedstawiają ?Eclipse?, album koncepcyjny odzwierciedlający ciemną stronę ludzkości, która zmusza słuchacza do odkrywania własnej diabelskiej strony. Z dziewięcioma wdzięcznie szalonymi utworami ?Eclipse? przedstawia DIABOLICAL jako dojrzały i wyrafinowany zespół, który wznosi się na nowe wyżyny.

Polski Black/Death metalowy zespół DEVILISH IMPRESSIONS powraca z EP 'Postmortem Whispering Crows' - kontynuacją uznanej przez krytyków czwartej studyjnej płyty 'The I. Nowe utwory wydają się charakteryzować jeszcze bardziej otwartym podejściem do gatunku. Premiera EPki miala miejsce 13 września 2019 r., w ramach jej promocji zespół z koncertami dotarł m.in. aż do Singapuru, Indonezji oraz Hong Kongu. 'Postmortem Whispering Crows' to epicka podróż przez Black Death Metal z własnym, niepowtarzalnym blaskiem.

Przedzierając się przez mroczną ciemność południowo-koreańskiej podziemnej jaskini, Dark Mirror Ov Tragedy przyniesie ci to co najlepsze z symfonicznego zklęcia. Ta piekielna sześcioosobowa horda wirtuozów z dalekiego wschodu zachipnotyzuje każdą cząstkę twojej black metal'owej duszy swoim ?Lord Ov The Shadows?.

miejsce