Dagny [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

  • Koncert
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Dagny [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Sobota, 29 stycznia 2022

19:00

od 69 

Norweska gwiazda muzyki pop wiosną w Warszawie

Dagny, autorka hitów “Love You Like That” i “Backbeat” zagra w styczniu 2022 w klubie Hybrydy.

Pochodząca z Norwegii Dagny od dziecka obcowała z muzyką. Jej rodzice są muzykami jazzowymi, jednak piosenkarka niekoniecznie chciała pójść w ich ślady: "Chciałam być astronautką, archeologiem lub piłkarką.” Na szczęście los rzucił ją w innym kierunku.

Artystka zawsze szła pod prąd. Jej debiutancki singiel, "Backbeat" z 2015 roku został uznany przez Zane'a Lowe'a numerem 1 na liście przebojów BEATS, zanim jeszcze ukazał się publicznie. Talent Dagny do pisania piosenek i tworzenia idealnie skrojonych popowych przebojów podbił serca fanów na całym świecie. Norweżka współpracowała już m.in. z takimi gwiazdami jak Børns, Steve Aoki i Katy Perry.

Po wydaniu swojej debiutanckiej EP-ki “Ultraviolet” na której znalazły się utwory "Backbeat" i "Fools Gold", Dagny spędziła kolejne trzy lata pisząc nowe utwory i wydając kolejne single, jak niesamowity "Love You Like That”, który przyniósł jej miliony streamów (3 mln YT, 30 mln Spotify).

Jesienią światło dzienne ujrzy nowy materiał artystki, składający się z dwóch odrębnych części. Pierwsza opowiadać będzie o wchodzeniu w nowych związek, druga traktować o życiu po nim. Zapowiedzią krążka jest utwór “It’s Only a Heartbreak”.

Dagny zagra 29.01.2022 w klubie Hybrydy.

https://dagnymusic.com
https://www.youtube.com/watch?v=fM9_xg8RHaY
https://www.instagram.com/dagnymusic/?hl=pl
https://open.spotify.com/artist/6Paz0vXJJ9bCPf0fEm3qzgsi=teJ49MAeQyeXvHmCsIA1kQ

Promotor: Fource

miejsce