Co Jest Grane Festival

  • Festiwal
  • #Festiwale muzyczne
  • #Pop
  • #Polskie
  • #W plenerze

Co Jest Grane Festival

17-18.06.2022

od 40 
Kup bilet

Co Jest Grane Festival

Oczekiwany Co Jest Grane Festival 
wraca po 2-letniej pandemicznej przerwie! Ulubiony miejski festiwal w tym roku kręci się wokół kobiet – to będzie Woman’s Voices Edition.

Topowi artyści, 10 wspaniałych koncertów w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich 
w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1.

W tym roku zobaczymy Co Jest Grane Festival w nowej odsłonie, jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek.

Pierwsze gwiazdy jakie wystąpią na festiwalu to: BRODKA, DARIA ZAWIAŁOW, MARIA PESZEK, ZALEWSKI i IGO. Ale to nie koniec fantastycznych muzycznych niespodzianek. Organizatorzy kolejne karty odkryją jeszcze przed majówką.

Organizatorem wydarzenia jest Agora SA i Wyborcza.pl.

Partnerem Głównym jest Answear.com

Sponsorem Perła Browary Lubelskie

Partnerem Merytorycznym: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

INFO O FESTIWALU:

PIĄTEK I SOBOTA 17 i 18 CZERWCA

ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE/MYŚLIWIECKA 1

OTWARCIE BRAM/WEJŚCIE NA TEREN FESTIWALU: GODZ. 16.00

START KONCERTÓW: GODZ. 17.00

KONIEC KONCERTÓW: 00.30

ZAMKNIĘCIE BRAM: 01:00