CLOUT FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

  • Festiwal
  • Festiwale muzyczne
  • Rap
  • Zagraniczne
  • W plenerze

CLOUT FESTIVAL 2022 [ZMIANA DATY]

13-14.07.2022, 15.00

od 295 

Warszawa: Clout Festival w dniach 14-15 lipca

Clout Festival to jeden z najciekawszych festiwali muzycznych zaplanowanych na 2021 rok na terenie Polski. Zaproszeni artyści wystąpią w Warszawie. Wydarzenie zostanie zorganizowane w dniach 14-15 lipca w Hucie ArcelorMittal.

W trakcie festiwalu na scenie pojawi się 12 znanych artystów z całego świata. Coś dla siebie znajdzie każdy fan muzyki, który chciałby rozwijać swoje horyzonty i jednocześnie zapoznać się z taką muzyką, o której do tej pory słyszał z opowiadań znajomych. Nie zabraknie takich gwiazd, jak: Yung Lean, Maxo Kream czy też Sheck Wes.

Clout Festival charakteryzuje się pełną uniwersalnością, ponieważ nie jest to tylko obcowanie z muzyką, ale również z kulturą, modą i ulicznym stylem. Publiczność będzie mieć styczność z rozmaitymi wystawcami. Festiwal jest gwarancją niepowtarzalnej atmosfery, widowiskowości oraz maksymalnej frajdy. To przygoda, o której będzie się opowiadało przez długie lata, a jej największym atutem jest to, że potrwa przez 2 dni. Warto już teraz zarezerwować sobie lipcowy termin i w odpowiednim czasie pojawić się w stolicy.

informacja organizatora

“TRAP EVENT POLAND HAS NEVER EXPERIENCED YET”

Koncerty: ASAP Ferg, Sheck Wes, Yung Lean, Lil Keed, Maxo Kream, Smokepurpp & more

2 DNI - 12 ARTYSTÓW - 14-15 LIPCA 2021 - HUTA WARSZAWA

“CLOUT” - to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko z czym kojarzą się amerykańscy raperzy. To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż 12 artystów światowego formatu. Większość z nich pojawi się w Polsce po raz pierwszy!

CLOUT FESTIVAL to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

Masz dosyć festiwali na polach i lotniskach? Na CLOUT będziesz bawić się otoczony budynkami warszawskiej HUTY STALI. Fabryki, w której temperatury rzędu 1550’C są codziennością. Miejsce zamknięte na co dzień dla zwykłych przechodniów, otworzy się na dwa dni podczas CLOUT FESTIVAL.

Partnerzy strategiczni: SONY | Arcellor Mittal
Partnerzy medialni wydarzenia:
newonce.net | newonce.radio | NOIZZ.pl | Rap Genius Polska | Popkiller
Organizatorzy: BIG idea & hypetalk