Cloud Nothings

  • Koncert
  • Indie
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Cloud Nothings

Piątek, 11 marca 2022

20:00

od 75 

Amerykański zespół indie-rockowy Cloud Nothings w marcu 2022 wystąpi w Polsce!

Koncert odbędzie się w warszawskiej Hydrozagadce 11 marca. Po ponad 3 latach, zespół z Cleveland ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym bardziej nie możemy więc doczekać się, by usłyszeć na żywo utwory z ich ostatniego krążka, „The Shadow I Remember”.
Punkowa energia połączona z popową melodyjnością i na pół krzyczący, pełny emocji wokal Dylana Baldiego, to znaki rozpoznawcze grupy Cloud Nothings. Podobnie jak np. Kevin Parker z zespołu Tame Impala, lider Cloud Nothings samemu zaczynał swój projekt muzyczny w garażu u rodziców, nagrywając różne instrumenty. Od tego czasu, dołączyli do niego perkusista Jayson Gerycz, basista TJ Duke oraz gitarzysta Chris Brown, a zespół zdążył już nagrać wiele płyt, w tym „Attack on Memory”, po którym grupa zdobyła wspaniałe recenzje i wystąpiła m.in. na festiwalu Coachella.
Czy zespół podczas warszawskiego koncertu przeniesie nas do abstrakcyjnego świata rodem z ich teledysku do „Am I something”?

informacja organizatora

Po 3 latach od ostatniego koncertu Cloud Nothings w Polsce zespół powraca z nowym albumem “The Shadow I Remember”. Amerykanie wystąpią na jedynym koncercie 11.03.2022 w warszawskiej Hydrozagadce!

Cloud Nothings
11.03.2022 / 19:00
Warszawa / Hydrozagadka

Odwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.pl

Oświadczenie COVID-19 do pobrania
https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

CLOUD NOTHINGS - rock alternatywny (Carpark Records, Cleveland, OH/USA)

https://www.facebook.com/cloudnothings/
http://www.cloudnothings.com
"Am I Something" - https://www.youtube.com/watch?v=8WL3Kab6q8Y
"I'm Not Part of Me" -


-------------------------------------
Wpadaj na Instagram http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil http://bit.ly/Nasz--Facebook

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.