Chonabibe Festiwal 2022

  • Festiwal
  • #Alternatywa
  • #Pop
  • #Polskie

Chonabibe Festiwal 2022

26-27.08.2022

OD 149 PLN
Kup bilet

Już w najbliższe lato miasto Lublin rozbrzmi muzyką a wraz z nim społeczność, dla którego gatunki takie jak R&B czy rap nie są obce!

Chonabibe Festiwal to jedno z większych polskich wydarzeń muzycznych. Jest to dwudniowa impreza, podczas której wszyscy mają okazję posłuchać jednych z najpopularniejszych polskich artystów muzyki gatunku urban music. Będzie trwał w dniach od 26 do 27 sierpnia 2022 roku w mieście Lublin, w Marinie nad Zalewem Zemborzyckim.

Wielu z Was, nawet jeśli na co dzień nie słucha gatunku music urban na co dzień, z pewnością słyszało różne utwory w radiu, w drodze do pracy, czy szkoły. Podczas poprzednich lat społeczność żywiołowo bawiła się przy dźwiękach m.in. piosenkarki Mery Spolsky czy też rapera Otsochodzi. Co czeka nas latem przyszłego roku? Już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy, ponieważ jednym z artystów Chonabibe Festiwal 2022 roku będzie Łukasz "Mrozu" Mróz, znany wszystkim przede wszystkim z utworów takich jak "Nic do stracenia", "Jak Nie My To Kto" czy też "1000 metrów nad ziemią". Jednak to nie wszystko — zapraszamy do śledzenia wydarzenia.

Zapewniamy, że podczas festiwalu nie zabraknie wiele radości, szerokiego uśmiechu i pozytywnych wibracji, a co najważniejsze niezwykłych artystów, którzy dzięki swojej muzyce porwą publiczność i zapewnią jej niezapomniane chwile. Nie ma nic piękniejszego i bardziej emocjonalnego niż muzyka, której można posłuchać na żywo, dzieląc te momenty z innymi, zwłaszcza najbliższymi. Jest to niesamowite przeżycie, które zostaje z nami na zawsze, nawet po jego zakończeniu. Zbierz znajomych, przybądźcie na Chonabibe Festiwal w 2022 roku i bawcie się razem z nami!