Charity Rock Festival 2020 [ODWOŁANE]

  • Koncert

Charity Rock Festival 2020 [ODWOŁANE]

Czwartek, 24 września 2020

17:00

od 49 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Charity Rock Festival będzie pierwszym charytatywnym przeglądem zespołów i kapel rockowych organizowanym w ramach PCF. Impreza zainauguruje działalność PCF oraz edycję 2020, podczas której skupiamy się na pomocy choremu Dominikowi Słowińskiemu.

Dominik walczy z ciężkim nowotworem jelita oraz bardzo trudną chorobą Leśniowskiego – Crohna. Jest to szósty taki przypadek na świecie, a chorobom tym towarzyszy wiele innych schorzeń, jak nawracający półpasiec, atopowe zapalenie skóry, ciężkie ataki astmy.

Podczas imprezy prowadzona będzie aukcja charytatywna oraz zbiórka publiczna na rzecz Dominika. Do wylicytowania będą fantastyczne przedmioty– płyty z podpisami, plakaty kolekcjonerskie i wiele innych.

Charity Rock Festival 2020 to pierwsza edycja wydarzenia, które będzie powtarzane co rok, z przeznaczeniem na realizację różnych celów charytatywnych.
W trakcie imprezy będzie można zaopatrzyć się w gadżety i memorabilia koncertowe oraz zakupić płyty i akcesoria naszych gości scenicznych.

„Koncert otworzy występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, w utworze „IL SILENZIO”

Lineup:
Na scenie wystąpią znane zespoły i polskie legendy rocka oraz młode i mniej znane kapele reprezentujące ten gatunek muzyczny (podana kolejnośćprzypadkowa).

Wystąpią:
Scream Maker
TSA Michalski, Niekrasz, Kapłon
4Szmery
Rebelianci
Niewinni
Afterload
Funky Tank
Goood
Zacier
Gruzz
Gościnnie: Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego (RZAWP) – otwarcie koncertu

Łącznie, na scenie wystąpi blisko 40 artystów.

Zaproszeni wykonawcy rezygnują z honorarium, za co serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i Dominika, dla którego gramy.

Bilety(cegiełki)
Dochody ze sprzedaży biletów będą przeznaczone na pomoc Dominikowi oraz na organizację kolejnych wydarzeń charytatywnych w ramach Poland Charity Festival, przy czym największą uwagę skupiamy na organizacji kolejnego koncertu dla Dominika, w Jastarni, 5.sierpnia.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.polandcharityfestival.pl

miejsce