[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] PRO8L3M, Bitamina, schafter, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Warszawa

  • Koncert
  • Polski rap
  • Pop

[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] PRO8L3M, Bitamina, schafter, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Warszawa

Wtorek, 30 marca 2021

20:00

od 95 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Dla tych, którzy 13 czerwca w Warszawie chcą posłuchać dobrej muzyki

Plenerowe koncerty w różnych polskich miastach przez cały czerwiec – tak można określić Block Party x Łomża, czyli ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych. Wystąpią między innymi: PRO8L3M, Bitamina, schafter i DZIARMA (koncert premierowy "V EP"). Pełen line-up będzie aktualizowany sukcesywnie. Koncert block party w Warszawie odbędzie się 13 czerwca w Progresji Sceny Letniej.

Dla tych, którzy nie słyszeli o block party
Formuła „block party” nie jest czymś nowym, bowiem zrodziła się już w latach 80 w Nowym Jorku. DJ-e wraz ze swoimi składami ulicznymi w parkach organizowali lokalne festiwale muzyczne, które przyciągały ciekawymi brzmieniami. Block Party x Łomża jest kontynuacją amerykańskiej tradycji.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

PRO8L3M, Bitamina, schafter i DZIARMA na Block Party x Łomża w Warszawie!

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który na przestrzeni czerwca 2020 odwiedzi 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty połączone z bogatą oprawą wizualną to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Pełny line-up każdego z wydarzeń będzie ujawniany sukcesywnie, ale już teraz swój udział w stołecznym Block Party x Łomża potwierdzili:

PRO8L3M
Bitamina
schafter
DZIARMA (koncert premierowy "V EP")

Wkrótce kolejne ogłoszenia artystów!

Block Party x Łomża Warszawa
Data: 13.06.2020
Miejsce: Progresja Scena Letnia
Otwarcie bramek: 17:00
Bilety: Goingapp.pl
Partner Główny Wydarzenia: Łomża Jasne Pełne

Dla tych, którzy są spoza Warszawy
Koncerty w ramach cyklu Block Party x Łomża będą się odbywać również poza stolicą. Plan festiwali jest następujący:

05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall
06.06 Katowice - Parking Fabryka Porcelany
10.06 Gdańsk - PLENER 33 Stocznia Gdańsk
12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków
19.06 Poznań - Polana Harcerza
20.06 Łódź - Ogrody Geyera
26.06 Szczecin - Plac Gryfitów
27.06 Wrocław - Pergola

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej szczytnej tradycji, wobec czego zapraszamy Was na największą współczesną trasę koncertową polskiej muzyki miejskiej.

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Patroni medialni: Eska TV, Radio Eska, Co Jest Grane 24, Noizz.pl, Cgm.pl, Newonce.net, Going., Empik

informacja organizatora

Pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwia realizację koncertów Block Party w 2020 roku. Nie zapominamy jednak o tysiącach fanów i przygotowujemy dla Was wyjątkową alternatywę -Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M - czyli nowy materiał muzyczny jednego z headlinerów trasy.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym większy udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!

Wszystkie osoby, które zakupiły wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, mogą je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić je na pełen pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M na który składają się:

- wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży,
- zin dokumentujący prace nad albumem,
- praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy z materiału Tyvek®.

Już niebawem przedstawimy pierwszych gości i gadżety, które otrzymacie w pakiecie. Liczymy, że starannie przygotowany i wydany album z atrakcyjnymi dodatkami wynagrodzi Wam brak letnich koncertów i zostaniecie z projektem Block Party.

Pakiety Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M są dostępne także dla osób bez biletów na koncerty.

Sprawdź na goingapp.pl/BlockPartyMixtape