[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Poznań

  • Koncert
  • Pop

[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Poznań

Wtorek, 30 marca 2021

20:00

od 95 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Block Party x Łomża zawita do Poznania

Cykl wydarzeń festiwalowych Block Party x Łomża zawita 19 czerwca 2020 roku do Poznania. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a na scenie pojawią się Taco Hemingway, PRO8L3M, DZIARMA, Schafter czy też Bitamina. Zebraną publiczność zadziwi nie tylko duża porcja energii, ale też charyzmatyczni wykonawcy oraz możliwość posłuchania ulubionej muzyki w plenerze. Zainteresowani mają również pewność, iż pozytywnie zaskoczą się przygotowaną oprawą wizualną.

Przybywając do Poznania publiczność będzie miała okazję podziwiać czołówkę polskiej sceny urban music. Cykl ten jest rozpowszechniony na wiele polskich miast (większych), a Poznań jest jednym z przystanków, którego nie można ominąć. Oprócz wspomnianych wyżej artystów na scenie zaprezentują się jeszcze inni wykonawcy, ale o szczegółach organizatorzy wydarzenia poinformują zainteresowanych w niedalekiej przyszłości. Koncert w Poznaniu odbędzie się na terenie Polany Harcerza. Warto już teraz zamówić sobie bilet na to niezapomniane przedsięwzięcie muzyczne.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter i DZIARMA na Block Party x Łomża w Poznaniu!

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który na przestrzeni czerwca 2020 odwiedzi 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty połączone z bogatą oprawą wizualną to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Pełny line-up każdego z wydarzeń będzie ujawniany sukcesywnie, ale już teraz swój udział w poznańskim Block Party x Łomża potwierdzili:

Taco Hemingway
PRO8L3M
Bitamina
schafter
DZIARMA (koncert premierowy "V EP")

Wkrótce kolejne ogłoszenia artystów!

Block Party x Łomża Poznań
Data: 19.06.2020
Miejsce: Polana Harcerza
Otwarcie bramek: 17:00
Bilety: goingapp.pl i empikbilety.pl
Partner Główny Wydarzenia: Łomża Jasne Pełne

Pozostałe wydarzenia na trasie festiwalowej Block Party x Łomża:

05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall
06.06 Katowice - Parking Fabryka Porcelany
10.06 Gdańsk - PLENER 33 Stocznia Gdańsk
12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków
13.06 Warszawa - Progresja Scena Letnia
20.06 Łódź - Ogrody Geyera
26.06 Szczecin - Plac Gryfitów
27.06 Wrocław - Pergola

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej szczytnej tradycji, wobec czego zapraszamy Was na największą współczesną trasę koncertową polskiej muzyki miejskiej.

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Patroni medialni: Eska TV, Radio Eska, Co Jest Grane 24, Noizz.pl, Cgm.pl, Newonce.net, Going., Empik

informacja organizatora

Pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwia realizację koncertów Block Party w 2020 roku. Nie zapominamy jednak o tysiącach fanów i przygotowujemy dla Was wyjątkową alternatywę -Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M - czyli nowy materiał muzyczny jednego z headlinerów trasy.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym większy udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!

Wszystkie osoby, które zakupiły wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, mogą je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić je na pełen pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M na który składają się:

- wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży,
- zin dokumentujący prace nad albumem,
- praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy z materiału Tyvek®.

Już niebawem przedstawimy pierwszych gości i gadżety, które otrzymacie w pakiecie. Liczymy, że starannie przygotowany i wydany album z atrakcyjnymi dodatkami wynagrodzi Wam brak letnich koncertów i zostaniecie z projektem Block Party.

Pakiety Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M są dostępne także dla osób bez biletów na koncerty.

Sprawdź na goingapp.pl/BlockPartyMixtape