[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter @ Block Party x Łomża | Łódź

  • Koncert
  • Pop

[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina, schafter @ Block Party x Łomża | Łódź

Wtorek, 30 marca 2021

20:00

od 95 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina i schafteter na Block Party x Łomża w Łodzi!

Początek lat zapowiada się niesamowicie gorąco dla wszystkich fanów urban music, a w szczególności dla tych, którzy znajdą się 20 czerwca 2020 roku o godzinie 17:00 w Ogrodach Geyera w Łodzi (Łódź, ul. Piotrkowska 293/305). Właśnie tam odbędzie się niesamowita impreza muzyczna, a zarazem jedno z największych wydarzeń muzycznych tej wiosny i lata, czyli Block Party x Łomża!

Formuła block party
Formuła imprezy oparta jest na występujących w latach 80-tych DJ-ach i ich ulicznych składach, mierzących się na głośność swoich dźwięków w parkach Nowego Jorku! Impreza Block Party x Łomża to nawiązanie do tamtej idei, a jednocześnie największa współczesna polska trasa koncertowa z polską muzyką miejską w roli głównej.

Gwiazdy Block Party x Łomża
Podczas czerwcowego koncertu w Łodzi wystąpią największe gwiazdy muzycznej sceny. Swój udział w imprezie zapowiedział między innymi Taco Hemingway, a ponadto Bitamina, PRO8L3M oraz schafter. To wydarzenie łączy ze sobą koncerty plenerowe oraz bogatą wizualną oprawę.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Taco Hemingway, PRO8L3M, Bitamina i schafter na Block Party x Łomża w Łodzi!

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który na przestrzeni czerwca 2020 odwiedzi 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty połączone z bogatą oprawą wizualną to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Pełny line-up każdego z wydarzeń będzie ujawniany sukcesywnie, ale już teraz swój udział w łódzkim Block Party x Łomża potwierdzili:

Taco Hemingway
PRO8L3M
Bitamina
schafter

Wkrótce kolejne ogłoszenia artystów!

Block Party x Łomża Łódź
Data: 20.06.2020
Miejsce: Ogrody Geyera
Otwarcie bramek: 17:00
Bilety: goingapp.pl i empikbilety.pl
Partner Główny Wydarzenia: Łomża Jasne Pełne

Pozostałe wydarzenia na trasie festiwalowej Block Party x Łomża:

05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall
06.06 Katowice - Parking Fabryka Porcelany
10.06 Gdańsk - PLENER 33 Stocznia Gdańsk
12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków
13.06 Warszawa - Progresja Scena Letnia
19.06 Poznań - Polana Harcerza
26.06 Szczecin - Plac Gryfitów
27.06 Wrocław - Pergola

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej szczytnej tradycji, wobec czego zapraszamy Was na największą współczesną trasę koncertową polskiej muzyki miejskiej.

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Patroni medialni: Eska TV, Radio Eska, Co Jest Grane 24, Noizz.pl, Cgm.pl, Newonce.net, Going., Empik

informacja organizatora

Pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwia realizację koncertów Block Party w 2020 roku. Nie zapominamy jednak o tysiącach fanów i przygotowujemy dla Was wyjątkową alternatywę -Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M - czyli nowy materiał muzyczny jednego z headlinerów trasy.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym większy udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!

Wszystkie osoby, które zakupiły wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, mogą je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić je na pełen pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M na który składają się:

- wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży,
- zin dokumentujący prace nad albumem,
- praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy z materiału Tyvek®.

Już niebawem przedstawimy pierwszych gości i gadżety, które otrzymacie w pakiecie. Liczymy, że starannie przygotowany i wydany album z atrakcyjnymi dodatkami wynagrodzi Wam brak letnich koncertów i zostaniecie z projektem Block Party.

Pakiety Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M są dostępne także dla osób bez biletów na koncerty.

Sprawdź na goingapp.pl/BlockPartyMixtape