[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] PRO8L3M, Bitamina, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Katowice

  • Koncert
  • Pop

[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] PRO8L3M, Bitamina, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Katowice

Wtorek, 30 marca 2021

20:00

od 95 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Block Party x Łomża w czerwcu w Katowicach

6 czerwca 2020 roku w Katowicach zapowiada się niezwykle gorąco! Już od 17 na parkingu Fabryki Porcelany (Katowice, ul. Porcelanowa 23) rusza jedna z najgorętszych imprez tej wiosny, czyli Block Party x Łomża!

Przed zgromadzoną publicznością wystąpią między innymi PRO8L3M, Bitamina i DZIARMA.

Block Party x Łomża w skrócie
Czym jest Block Party x Łomża? To ogólnopolski cykl festiwalowych wydarzeń, które odbywają się na przestrzeni czerwca 2020 roku. Impreza zawita w 9 największych miastach Polski, dając słuchaczom możliwość usłyszenia fantastycznej muzyki na żywo oraz obejrzenia spektakularnie przygotowanych występów. Muzyka plus oprawa muzyczna tworzą niesamowity efekt, który sprawi, że publiczność będzie pod wrażeniem!

Kto wystąpi na imprezie w Katowicach
Na imprezie w Katowicach wystąpią gwiazdy największego formatu, reprezentujące urban music. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli między innymi: PRO8L3M, Bitamina i DZIARMA - wystąpi z koncertem premierowym "V EP"!

Głównym Partnerem Wydarzenia jest Łomża Jasne Pełne.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

PRO8L3M, Bitamina i DZIARMA na Block Party x Łomża w Katowicach!

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który na przestrzeni czerwca 2020 odwiedzi 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty połączone z bogatą oprawą wizualną to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Pełny line-up każdego z wydarzeń będzie ujawniany sukcesywnie, ale już teraz swój udział w katowickim Block Party x Łomża potwierdzili:

PRO8L3M
Bitamina
DZIARMA (koncert premierowy "V EP")

Wkrótce kolejne ogłoszenia artystów!

Block Party x Łomża Katowice
Data: 06.06.2020
Miejsce: Parking Fabryka Porcelany
Otwarcie bramek: 17:00
Bilety: goingapp.pl i empikbilety.pl
Partner Główny Wydarzenia: Łomża Jasne Pełne

Pozostałe wydarzenia na trasie festiwalowej Block Party x Łomża:

05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall
10.06 Gdańsk - PLENER 33 Stocznia Gdańsk
12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków
13.06 Warszawa - Progresja Scena Letnia
19.06 Poznań - Polana Harcerza
20.06 Łódź - Ogrody Geyera
26.06 Szczecin - Plac Gryfitów
27.06 Wrocław - Pergola

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej szczytnej tradycji, wobec czego zapraszamy Was na największą współczesną trasę koncertową polskiej muzyki miejskiej.

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Patroni medialni: Eska TV, Radio Eska, Co Jest Grane 24, Noizz.pl, Cgm.pl, Newonce.net, Going., Empik

informacja organizatora

Pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwia realizację koncertów Block Party w 2020 roku. Nie zapominamy jednak o tysiącach fanów i przygotowujemy dla Was wyjątkową alternatywę -Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M - czyli nowy materiał muzyczny jednego z headlinerów trasy.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym większy udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!

Wszystkie osoby, które zakupiły wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, mogą je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić je na pełen pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M na który składają się:

- wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży,
- zin dokumentujący prace nad albumem,
- praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy z materiału Tyvek®.

Już niebawem przedstawimy pierwszych gości i gadżety, które otrzymacie w pakiecie. Liczymy, że starannie przygotowany i wydany album z atrakcyjnymi dodatkami wynagrodzi Wam brak letnich koncertów i zostaniecie z projektem Block Party.

Pakiety Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M są dostępne także dla osób bez biletów na koncerty.

Sprawdź na goingapp.pl/BlockPartyMixtape