[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] PRO8L3M, Bitamina, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Gdańsk

  • Koncert
  • Pop

[ZMIANA FORMUŁY WYDARZENIA] PRO8L3M, Bitamina, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Gdańsk

Wtorek, 30 marca 2021

20:00

od 95 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

PRO8L3M, Bitamina, DZIARMA @ Block Party x Łomża | Gdańsk

Polska scena hip-hopowa nabiera charakteru. Możemy pochwalić się coraz ciekawszymi wykonawcami, tworzącymi ambitne teksty i bardzo świeże aranżacje. Kilku z nich zostało zaproszonych przez Łomżę do udziału w muzycznym wydarzeniu Block Party x Łomża, odbywającym się latem w 9 największych polskich miastach. W Gdańsku koncerty plenerowe odbędą się 10 czerwca na terenie stoczni.

Zobaczymy m.in.:

PROBL3M - skład tworzony przez MC Oskara i DJa STEEZ83m którzy wnikliwie przyglądają się w swoich tekstach współczesnemu społeczeństwu na tle oryginalnych bitów

DZIARMA - charyzmatyczną raperkę, która wniosła nową jakość do polskiego kobiecego rapu

BITAMINA - ich występ ucieszy zwłaszcza fanów sceny alternatywnej, którzy docenili BITAMINĘ za niesamowitą wrażliwość w pisaniu o tym o czy, wbrew pozorom, obecnie nie jest łatwo pisać - miłości

Koncerty, jak zapowiadają organizatorzy, odbędą się w klimacie organizowanych w latach 80. w Nowym Yorku imprez ulicznych nazywanych block party. Jeśli uda się uzyskać taki klimat, zabawa na organizowanym przez Łomżę festiwalu, będzie doskonała.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

PRO8L3M, Bitamina i DZIARMA na Block Party x Łomża w Trójmieście!

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który na przestrzeni czerwca 2020 odwiedzi 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty połączone z bogatą oprawą wizualną to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Pełny line-up każdego z wydarzeń będzie ujawniany sukcesywnie, ale już teraz swój udział w trójmiejskim Block Party x Łomża potwierdzili:

PRO8L3M
Bitamina
DZIARMA (koncert premierowy "V EP")

Wkrótce kolejne ogłoszenia artystów!

Block Party x Łomża Gdańsk
Data: 10.06.2020
Miejsce: PLENER 33 Stocznia Gdańsk
Otwarcie bramek: 17:00
Bilety: Goingapp.pl
Partner Główny Wydarzenia: Łomża Jasne Pełne

Pozostałe wydarzenia na trasie festiwalowej Block Party x Łomża:

05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall
06.06 Katowice - Parking Fabryka Porcelany
12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków
13.06 Warszawa - Progresja Scena Letnia
19.06 Poznań - Polana Harcerza
20.06 Łódź - Ogrody Geyera
26.06 Szczecin - Plac Gryfitów
27.06 Wrocław - Pergola

Formuła block party sięga głębokich lat 80., kiedy to DJ-e wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję muzyczną i głośność sound systemów w osiedlowych parkach Nowego Jorku. Block Party x Łomża nawiązuje do tej szczytnej tradycji, wobec czego zapraszamy Was na największą współczesną trasę koncertową polskiej muzyki miejskiej.

Oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych każdy przystanek na trasie Block Party x Łomża to wygodna, przyjazna i w pełni wyposażona strefa gastro Łomża Jasne Pełne, przygotowana przez głównego partnera festiwalu.

Patroni medialni: Eska TV, Radio Eska, Co Jest Grane 24, Noizz.pl, Cgm.pl, Newonce.net, Going., Empik

informacja organizatora

Pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwia realizację koncertów Block Party w 2020 roku. Nie zapominamy jednak o tysiącach fanów i przygotowujemy dla Was wyjątkową alternatywę -Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M - czyli nowy materiał muzyczny jednego z headlinerów trasy.

Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M będzie pierwszym w dyskografii zespołu albumem, w którym większy udział będą mieli goście. Wśród zaproszonych artystów są zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści dotychczas niezwiązani z tym projektem. Szczegóły już wkrótce!

Wszystkie osoby, które zakupiły wcześniej bilety na którykolwiek przystanek trasy festiwalowej, mogą je zwrócić lub wesprzeć inicjatywę i wymienić je na pełen pakiet Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M na który składają się:

- wyjątkowa wersja CD Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży,
- zin dokumentujący prace nad albumem,
- praktyczny niezbędnik festiwalowy, czyli czapka z kolaboracyjnej kolekcji PRO8L3M x Block Party oraz worek sportowy z materiału Tyvek®.

Już niebawem przedstawimy pierwszych gości i gadżety, które otrzymacie w pakiecie. Liczymy, że starannie przygotowany i wydany album z atrakcyjnymi dodatkami wynagrodzi Wam brak letnich koncertów i zostaniecie z projektem Block Party.

Pakiety Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M są dostępne także dla osób bez biletów na koncerty.

Sprawdź na goingapp.pl/BlockPartyMixtape