Black Veil Brides | Wrocław [PRZEŁOŻONY- NOWA DATA WKRÓTCE]

  • Koncert
  • #Rock
  • #Zagraniczne
  • #Pod dachem
  • #Metal

Black Veil Brides | Wrocław [PRZEŁOŻONY- NOWA DATA WKRÓTCE]

Odwołany

Środa, 8 czerwca 2022

18:30

od 135 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Black Veil Brides Wrocław

Już 16 czerwca Black Veil Brides wracają do Polski! Koncert we Wrocławiu (jeden z dwóch w kraju) odbędzie się w Centrum Koncertowym A2, od godziny 19.

Black Veil Brides to zespół z pogranicza hard rocka, metalu i glamu, cieszący się niesłabnącą popularnością na całym świecie - w tym także w Polsce. Dwa czerwcowe koncerty to pierwsza od sześciu lat okazja do zobaczenia ich w naszym kraju na żywo. Ich koncerty to prawdziwe show, a rozbudowane kreacje sceniczne, nawiązujące do glamu lat osiemdziesiątych, pełne są czarnych skórzanych ubrań, ćwieków, ostrego, czarnego makijażu i farby. Warto przeżyć to na żywo. Nowy album zespołu, The Phantom Tomorrow, którego premiera była planowana na maj 2021, został opóźniony z powodu pandemii koronawirusa, jednak singiel Fields of Bone pokazuje, że warto będzie czekać!

Centrum Koncertowe A2 przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu to znakomita lokalizacja dla koncertu, który przyciągnie fanów z całego kraju. Jest oddalona od Starego Miasta oraz dworców kolejowych raptem o krótki spacer.

informacja organizatora

NOWE DATY KONCERTÓW BLACK VEIL BRIDES JUŻ WKRÓTCE!

Kochani do ostatniej chwili walczyliśmy, żeby koncerty Black Veil Brides zaplanowane na 7 czerwca w Warszawie oraz 8 czerwca we Wrocławiu mogły odbyć się zgodnie z planem. Jest nam ogromnie przykro przekazywać Wam taki komunikat, ale niestety dzisiejsze czasy sprawiają wiele problemów technicznych i logistycznych zespołom oraz promotorom koncertów. W związku ze zmianami w całej europejskiej trasie Black Veil Brides, przez problemy z wynajmem busów oraz sytuacją na Ukrainie ucierpiały m.in. koncerty w Polsce. Pracujemy intensywnie nad ustaleniem nowych terminów. Zapewniamy Was, że wszystkie zakupione bilety zachowają ważność na kolejne koncerty BVB. Prosimy o zachowanie ich - już niedługo ogłosimy nowe daty.