Black Veil Brides | Wrocław

  • Koncert

Black Veil Brides | Wrocław

Środa, 16 czerwca 2021

18:30

od 135 zł

Black Veil Brides po 6 latach wraca do Polski! Amerykanie wystąpią 16 czerwca we wrocławskim klubie A2 oraz dzień później w warszawskiej Progresji!
Black Veil Brides
Support: Cemetery Sun
16.06.2021 / 19:00
Wrocław/ A2

Bilety: 125-150zł

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
BLACK VEIL BRIDES (Sumerian Records/Hollywood,CA) - rock, heavy metal, glam
W czasach, kiedy o muzyce rockowej mówi się, że umarła, teledyski Black Veil Brides zostały wyświetlone ponad 500 milionów razy, a krążek „Vale”, czyli ostatnie wydawnictwo zespołu, doszedł do pierwszego miejsca na liście Bilboard’s Top Hard Rock Albums. Wyniki te dosadnie pokazują, jaką renomą cieszy się kwintet z Kaliforni.
Wspólnie z nową wytwórnią, Sumerian Records, Black Veil Brides zaczyna nowy rozdział za sprawą dwóch nowych singli: „Saints of the Blood” oraz „The Vengeance”. Zważywszy na ich siłę oraz przebojowość, utwory te ze spokojem można stawiać w jednym rzędzie z największymi hitami zespołu, jak m.in. „In the End”, „Heart of Fire” czy „Coffin”.
Po 6 latach BVB powraca do Polski, a o ogromnym wyczekiwaniu na zespół przez polską publikę świadczy fakt, że teledyski Amerykanów zostały wyświetlone w naszym kraju ponad 2 miliony razy na przestrzeni ostatniego roku.
https://www.facebook.com/Blackveilbrides/
https://www.instagram.com/blackveilbrides/

”In the End”: https://www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowM
”The Vengeance”: https://www.youtube.com/watch?v=5_xva_RUkr0
”Saints of the Blood”: https://www.youtube.com/watch?v=gb038mbK3Uc
____________________________________________________
Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook