Beth Hart [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • #Rock
  • #Classics
  • #Zagraniczne
  • #Pod dachem

Beth Hart [ZMIANA DATY]

Sobota, 3 grudnia 2022

20:00

od 50 
Kup bilet

3 grudnia 2022 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert gwiazdy światowej muzyki - Beth Hart.

Artystka występowała już dla polskiej publiczności, w Gdyni. Tym razem pojawi się w Polsce z nowym albumem, ale nie zabraknie również jej największych przebojów muzycznych. Beth Hart jest gwiazdą nieprzewidywalną, energiczną i pełną pasji. Ma niesamowity temperament i spełnia wszystkie wyznaczone przez siebie cele. Na scenie pojawia się wraz z trzema innymi muzykami, dając popis wspaniałego talentu.

Beth Hart wyróżnia się na tle innych gwiazd zupełną naturalnością oraz szczerością. Jej najnowsza płyta została zatytułowana "War in my mind". Gwiazda świeci obecnie pełnym blaskiem, dlatego warto już teraz zabukować bilet na to wspaniałe wydarzenie. Artystka ma na swoim koncie obecnie sześć płyt, każda z nich okazała się być sukcesem. Beth potrafi śpiewać różnymi głosami, ceni sobie muzykę poważną, ballady, ale również rockowe numery. Dzięki temu każda osoba z publiczności znajdzie podczas koncertu coś dla siebie.

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

W związku z trwającą nadal sytuacją epidemiczną i wynikającą z niej niepewnością dotyczącą możliwości podróżowania management Beth Hart podjął decyzję o przesunięciu części Jej zagranicznej aktywności koncertowej na 2022 rok . Łączy się to z koniecznością zmiany daty Jej koncertu w COS Torwar w Warszawie z 7 grudnia 2021 na 3 grudnia 2022 g.20.00.

Bilety zakupione na koncert Beth Hart 21 października 2020 przeniesiony na 7 grudnia 2021 zachowują ważność na jej koncert w nowym terminie 3 grudnia 2022.

Pozdrawiamy i życzymy Państwu dobrej zabawy.

Do zobaczenia na koncercie Beth Hart w COS Torwar w Warszawie 3 grudnia 2022 roku


Beth Hart powraca do Polski z nowym albumem i swoimi wielkimi przebojami.

Koncert na Torwarze w Warszawie 7 grudnia 2021r.

Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po koncercie w Gdyni dochodzą do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie jest Ona i trzech świetnych muzyków. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. I nie przypadkowo najnowsza płyta nosi tytuł „War In My Mind”…

Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem, ostatnio wielokrotnie z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą sześć płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i ciągle rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem. A ci, którzy będą na jej koncercie 21.10.2020 roku w Warszawie na pewno się o tym przekonają: takiej energii, takiego ciepła, jakie rozdaje publiczności wystarczy nie tylko na jesienną słotę, ale i na całą zimę, aż do prawdziwego wybuchu wiosny. I najważniejsze: po tym wieczorze będziecie mieć jeszcze jednego, najprawdziwszego przyjaciela w postaci Beth Hart – sami już Państwo wiedzą: w życiu to bezcenne…

miejsce

COS Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a

COS Torwar to kompleks łączący w sobie dwie hale - Torwar I, jak i COS Torwar Lodowisko. Obie hale to idealne miejsce do organizowania różnego rodzaju targów, wystaw, koncertów, imprez sportowych, imprez firmowych, bankietów i konferencji.  Hala sportowo-widowiskowa COS Torwar to głównie zawody sportowe, takie jak chociażby: mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, Międzynarodowe Zawody Jeździeckie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów.  Hala COS Torwar gości bardzo często gwiazdy różnych festiwali muzycznych. Pośród nich: Summer Jazz Festival, z takimi gwiazdami jak: Paco De Lucia, Jamie Cullum. Regularnie odbywają się tam targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, budowlane i mieszkaniowe, które przyciągają wiele zwiedzających z terenu całej Polski.  Hala ta może się poszczycić organizowaniem koncertów artystów światowej sławy, takich jak: The Hurts, Nickelback, Macklemore, Backstreet Boys, Elite Goulding, Whitening Temptation, John Legend, Parov Stelaże Band, Lindsey Starling, Chris Botti, James Blunt, One Republic, Lisa Stanfield, 30 Seconda to Mars, Tokyo Hotel 30, Dream Theater, Alicia Keys, czy 50 Cent.   W skład sportowego kompleksu COS Torwar wchodzi również profesjonalne, w pełni wymiarowe lodowisko, które znajduje się na terenie obiektu sportowego COS Torwar II. Obiekt ten spełnia wszelkie wymagania techniczne federacji międzynarodowych, a przy tym posiada widownię mogącą pomieścić 640 miejsc siedzących. W obiekcie do dyspozycji gości jest także sala choreograficzna mająca powierzchnię 108 m2, która pełni także funkcję sali konferencyjnej, albo gimnastycznej.  Na terenie hali Torwar II Lodowisko trenują aktywnie kluby, jak i związki sportowe mające związek z uprawianiem sportowych dyscyplin zimowych. Odbywają się tam też różne imprezy sportowe, takie jak chociażby Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie figurowym Warsaw Cup, zawody Curlingowej, Turniej Grupy Wyszehradzkiej w hokeju na lodzie, Drużynowe Mistrzostwa Świata w SHORT TRACK.