Beth Hart Solo

  • Koncert
  • #Rock
  • #Pop
  • #Singer/songwriter
Zmiana daty

Czwartek, 1 grudnia 2022

20:00

od 55.05 
Kup bilet

Beth Hart już w grudniu zagra w Polsce wyjątkowy koncert!

Dlaczego wyjątkowy? To pierwszy solowy występ artystki w naszym kraju. Dnia 1 grudnia 2022 r. o godz. 20.00 katowicki Spodek zamieni się w miejsce wypełnione magicznymi dźwiękami Beth Hart. Jeśli kochasz jej twórczość, nie możesz ominąć tego wydarzenia!

W zeszłym roku podczas Ladies’ Jazz Festival w Gdyni ta utalentowana wokalistka i pianistka podbiła publiczność swoją niezwykłą muzyką. Teraz w ramach własnej trasy koncertowej Beth Hart przemierzy stary kontynent, odwiedzając także Polskę. Wraz z zespołem akompaniującym zagwarantuje publiczności elektryzujący i emocjonalny show, który na długo pozostanie w pamięci. To świetna okazja, żeby usłyszeć porywające wersje jej największych hitów na żywo!

Beth Hart ma bogaty dorobek muzyczny i na katowickim koncercie na pewno nie zabraknie przebojów z każdego etapu działalności artystki. Na koncie ma dziewięć solowych płyt studyjnych, trzy DVD i cztery albumy koncertowe. Współpracowała też z innymi gigantami świata muzycznego – Slash, Joe Bonamassa czy Jeff Beck to tylko niektórzy z nich.

Dzięki Beth Hart grudniowy dzień zapowiada się bardzo gorąco. Nie przegap tego doznania muzycznego!

informacja organizatora

1 grudnia 2022 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo!

Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o Niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po tym koncercie doszły do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY.

Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą A Tribute to Led Zeppelin siedem płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną. Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

miejsce

Spodek

Katowice, Aleja Korfantego 35