[SOLD OUT] Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków | Poznań | Gość: 2115

  • Koncert

Piątek, 14 lutego 2020

19:00

od 60 zł
Kup bilet
[SOLD OUT] Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków | Poznań | Gość: 2115

Poznań w lutym za sprawą Bedoesa i Lanka zmieni się w prawdziwie mityczne widowisko.

Przy pomocy przyjaciół ze składu 2115 ci artyści sceny hiphopowej pokażą nam swoją rycerską naturę, mierząc się na scenie z wachlarzem wszelkiej maści stworów. Zrobią to, wykorzystując swoją najpotężniejszą broń - słowo, którym ochronią koncertowiczów przed paszczą smoka. Zarówno tego wyimaginowanego, jak i jego najprawdziwszych odmian, które kryją się w ciałach wielu ludzi. Zapowiada się prawdziwa, pradawna uczta dla wszystkich fanów sceny hiphopowej.

Koncert jest jednym z wielu promujących najnowszy album Bedoesa i Lanka pt. "Opowieści z doliny smoków". Rycerze ze składu przemierzają Polskę, by pomóc swoim fanom rozprawić się z najgorszymi bestiami żyjących w okolicy. W lutym rytmy najnowszych kawałków hiphopowych wygonią z poznania ostatnie smocze pomioty, by mieszkańcy i ich poznańskie koziołki mogli w spokoju napawać się muzyką płynącą z głośników. Czternastego dnia miesiąca szykujcie się na przyjazd rapowej kawalerii.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Zapraszamy na premierowy koncert Bedoesa oraz Lanka promujący ich najnowszy album pt. „Opowieści z Doliny Smoków”. Bedoes i rycerze z 2115 zmierzają do Poznania po rzymski miecz św. Piotra. Na scenie niczym Poznańskie koziołki zmierzą się ze sobą rycerze w lśniących zbrojach. Zapowiada się uczta mlekiem i miodem płynąca.
Zobaczcie to na własne oczy już 14.02.2020 w poznańskim klubie B17.

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Na miejscu stanie specjalne smocze stoisko poświęcone Bedoesowi. W sklepie z pełnym asortymentem będzie można kupić płyty i ubrania po promocyjnych cenach!

AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

miejsce