Beck | Warszawa [ODWOŁANE]

  • Koncert
  • #Rock
  • #Alternatywa
  • #Pop
  • #Zagraniczne
  • #Pod dachem

Beck | Warszawa [ODWOŁANE]

Poniedziałek, 20 czerwca 2022

21:00

od 110 
Kup bilet

Beck Hansen zawita 20 czerwca do Warszawy

Już 20 czerwca 2022 roku legendarny muzyk rockowy Beck Hansen zawita ze swoją europejską trasą koncertową do Warszawy. Jego koncert odbędzie się o godzinie 21:00 na hali widowiskowej Torwar.

Amerykanin to prawdziwy geniusz muzyki rock. Jego materiały są znane w całej Ameryce Północnej, ale też w wielu zakątkach świata. Na profesjonalnej scenie od 1985 roku. Beck to piosenkarz i kompozytor, który słynie ze swojej oryginalności i nieprzewidywalności. Przez wiele lat swojej kariery muzycznej zadziwiał młodsze, jak i nieco starsze grono odbiorców. Tym razem jego muzykę będzie można podziwiać w stolicy.

Beck to przedstawiciel rocka alternatywnego, ale specjalizuje się też w gatunkach indie rock, dance rock oraz alternative dance. Jego pierwszy album "Golden Feelings" ukazał się w 1993 roku. Wydał ich jeszcze kilkanaście, w tym m.in.: "Sea Change", "Guero" i "Colors". Zdobył wiele cennych nagród, a wśród nich znajduje się np. Grammy (w kategoriach Best Alternative Music Performance, Best Male Rock Vocal Performance czy też Best Rock Album).

informacja organizatora

"W związku z problemami logistycznymi i niepewną sytuacją w Ukrainie, jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczny koncert w Polsce. Razem z managementem pracujemy nad wskazaniem nowej daty koncertu. W celu zwrotu środków prosimy o kontakt z bileterią, w której nabyliście wejściówki."

[ENG]

Unfortunately Beck concert in Warsaw, Poland is cancelled. Message from Beck:

"Due to logistical issues and uncertainty regarding the situation in Ukraine, we unfortunately need to cancel this year’s show in Poland. Together with the management we are searching for a future date. Please contact your point of purchase for the tickets refunds."


Autor utworu “Loser” - jednego z największych hitów lat 90., zdobywca ośmiu nagród Grammy, niekwestionowana legenda amerykańskiej muzyki - Beck Hansen w ramach europejskiej trasy koncertowej nareszcie zaprezentuje swój materiał polskiej publiczności!

Na swoim koncie Beck ma aż 14 wydanych krążków, chociaż to album “Morning Phase” przyniósł mu największy rozgłos, zdobywając najwyższe wyróżnienie nagród Grammy - Album Roku, pokonując w tej kategorii m.in. Beyonce i Sam’a Smith’a. Od tego momentu Beck nieustannie zalewa słuchaczy swoją muzyczną kreacją: w 2015 roku powstaje letni jam utrzymany w stylu psycho-dance - „Dreams” - którego USA TODAY określił „silnym pretendentem do piosenki lata”, a ROLLING STONE zachwycał się: „Ten funkowy groove daje nam retrospekcje do Midnite Vultures w najlepszy możliwy sposób.” Niedługo potem nawiązuje współpracę z takimi artystami jak the Chemical Brothers, czy Flume. Rok 2019 zaowocował kolejnym albumem w karierze Becka, trafnie zatytułowanym “Hyperspace”. Większość kawałków na płycie, w tym singiel “Uneventful Days”, powstały we współpracy z Pharrellem Williamsem. Krążek uruchomił strumień pochwał krytyków: „Soczysty, ekscytujący… jego najlepszy album od dekady” — PEOPLE „Mroczny, niebiański pop fantasy… odkrywcza podróż w przestrzeń kosmiczną…” — ROLLING STONE

20 czerwca 2022 roku Beck wystąpi na warszawskim Torwarze. Będzie to jedyny koncert artysty w Polsce w ramach jego europejskiej trasy. Bilety trafią do sprzedaży 30 lipca 2021, natomiast przedsprzedaż rusza już 29 lipca.

Data: 20.06.2022 Drzwi: 19:00 Start: 21:00 Miejsce: COS Torwar

Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 30 lipca 2021, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newslettera Artysty dostępna będzie już w środę, 28 lipca 2021.

Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce

COS Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a

COS Torwar to kompleks łączący w sobie dwie hale - Torwar I, jak i COS Torwar Lodowisko. Obie hale to idealne miejsce do organizowania różnego rodzaju targów, wystaw, koncertów, imprez sportowych, imprez firmowych, bankietów i konferencji.  Hala sportowo-widowiskowa COS Torwar to głównie zawody sportowe, takie jak chociażby: mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, Międzynarodowe Zawody Jeździeckie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów.  Hala COS Torwar gości bardzo często gwiazdy różnych festiwali muzycznych. Pośród nich: Summer Jazz Festival, z takimi gwiazdami jak: Paco De Lucia, Jamie Cullum. Regularnie odbywają się tam targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, budowlane i mieszkaniowe, które przyciągają wiele zwiedzających z terenu całej Polski.  Hala ta może się poszczycić organizowaniem koncertów artystów światowej sławy, takich jak: The Hurts, Nickelback, Macklemore, Backstreet Boys, Elite Goulding, Whitening Temptation, John Legend, Parov Stelaże Band, Lindsey Starling, Chris Botti, James Blunt, One Republic, Lisa Stanfield, 30 Seconda to Mars, Tokyo Hotel 30, Dream Theater, Alicia Keys, czy 50 Cent.   W skład sportowego kompleksu COS Torwar wchodzi również profesjonalne, w pełni wymiarowe lodowisko, które znajduje się na terenie obiektu sportowego COS Torwar II. Obiekt ten spełnia wszelkie wymagania techniczne federacji międzynarodowych, a przy tym posiada widownię mogącą pomieścić 640 miejsc siedzących. W obiekcie do dyspozycji gości jest także sala choreograficzna mająca powierzchnię 108 m2, która pełni także funkcję sali konferencyjnej, albo gimnastycznej.  Na terenie hali Torwar II Lodowisko trenują aktywnie kluby, jak i związki sportowe mające związek z uprawianiem sportowych dyscyplin zimowych. Odbywają się tam też różne imprezy sportowe, takie jak chociażby Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie figurowym Warsaw Cup, zawody Curlingowej, Turniej Grupy Wyszehradzkiej w hokeju na lodzie, Drużynowe Mistrzostwa Świata w SHORT TRACK.