Bass Astral x Igo Ensemble | Wrocław [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Wtorek, 20 października 2020

18:30

od 99 zł
Bass Astral x Igo Ensemble | Wrocław [ZMIANA DATY]

Bass Astral x Igo - Ensemble Wrocław

Jeśli ktoś jeszcze nie zna Bass Astral x Igo, a jest fanem muzyki elektronicznej, to szybko powinien nadrobić zaległości. Artyści pochodzą z Krakowa, gdzie rozpoczynali swoją karierę w zespole rockowym. Jednak niech was nie zwiedzie ta przeszłość, bowiem ich nowy projekt jest jednym z największych odkryć na rynku muzyki elektronicznej. Świeże podejście do jej tworzenia i łatwo wyczuwalna oryginalność brzmień zdobyła serca publiczności szturmem.

Co więcej, Ensemble jest trasą koncertową mającą na celu wypromować nowy album pt. "Satellite", a więc będziemy mogli się spodziewać zupełnie nowych utworów. Uwzględniając to, że mamy do czynienia z projektem Bass Astral x Igo, powinniśmy się spodziewać czegoś zupełnie nowatorskiego, podanego w niesamowitym klimacie live act'u, w który często przemieniają się koncerty grupy.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite".
Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie.

Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu!

Bilet priority upoważnia do wejścia na teren imprezy bez kolejki, dedykowaną bramką.

miejsce
Hala Stulecia
  • Koncert

Hala Stulecia

Wrocław, ul. Wystawowa 1