Bass Astral x Igo Ensemble | Warszawa [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Bass Astral x Igo Ensemble | Warszawa [ZMIANA DATY]

Sobota, 24 kwietnia 2021

18:00

od 99 zł

Bass Astral x Igo Ensemble Warszawa

Powrót jednego z najbardziej nietuzinkowych duetów w muzyce elektronicznej to wydarzenie, którego nie można przegapić. Bass Astral x Igo, bo o nich tutaj mowa, nie dają się jednak tak łatwo zaszufladkować. Ich muzyka wymyka się bowiem wszelkim modom i trendom gatunku, gwarantując słuchaczom niesamowite przeżycie, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Duża w tym zasługa sposobu prowadzenia koncertów, podczas których artyści wielokrotnie stawiają na improwizację.

Ensemble, czyli nowa trasa duetu, to w dużej mierze niepublikowane jeszcze nigdzie utwory oraz nowe aranżacje tych już istniejących. Projekt tym razem będzie wspierało sześciu dodatkowych muzyków, a całość ma za zadanie wypromowanie nowego albumu Bass Astral x Igo, pt. "Satellite". Szykuje się niezwykle oryginalne przeżycie muzyczne, na którym nikogo nie może zabraknąć.

Bilety dostępne na Empik Bilety

informacja organizatora

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite".

Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie.

Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu!

Bilet priority upoważnia do wejścia na teren imprezy bez kolejki, dedykowaną bramką.

miejsce

EXPO XXI

Warszawa, Prądzyńskiego 12/14