Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków II [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Środa, 7 października 2020

18:00

od 99 zł
Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków II [ZMIANA DATY]

Bass Astral x Igo Ensemble już 7 października 2020 w Krakowie!

Już 7 października 2020 roku w Krakowie w Klubie Studio, przy ulicy Witolda Budryka 4 odbędzie się jeden z koncertów w ramach trasy Ensemble Tour - Bass Astral x Igo.

Trasa koncertowa Ensemble Tour, z którą wracają Bass Astral x Igo będzie promowała ich najnowszy krążek o nazwie "Satellite". Duet ten zaliczył niesamowicie udaną trasę "It's Dark Tour". Obecnie chcą zaskoczyć swoich fanów zupełnie inną odsłoną.

Trasa, o której mowa - Bass Astral x Igo Ensemble to całkiem nowe utwory jak i także nowe aranżacje już nam znanych utworów. Zostały one wszystkie stworzone razem z sześcioosobowym zespołem. Już wiosną tego roku czeka na nas dziesięć koncertów. Jednym z nich jest ten w Krakowie, który odbędzie się 7 października 2020. W sumie artyści odwiedzą, aż dziewięć miast, w których zabawią swoich fanów.

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite".
Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie.

Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Wiosną czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu już w kwietniu!

Bilet priority upoważnia do wejścia na teren imprezy bez kolejki, dedykowaną bramką.

miejsce
Klub Studio
  • Koncert

Klub Studio

Kraków, Witolda Budryka 4