Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz // SOLD OUT

  • Koncert

Piątek, 6 września 2019

19:30

od 50 zł
Kup bilet
Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz // SOLD OUT

Bass Astral to jeden z najbardziej nietuzinkowych producentów i kompozytorów w Polsce, który łączy delikatność muzyki instrumentalnej z szalenie taneczną elektroniką.Na co dzień występuje w duecie Bass Astral x Igo, z którym nagrał dwie płyty. Wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante. 

Bass Astral:

„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas."Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania. Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

YouTube: http://bit.ly/30Alibp


Mat Czechowicz Wszechstronny artysta, multiinstrumentalista, który od 13 lat zbiera swoje muzyczne doświadczenie w różnych artystycznych projektach. Pierwsze kroki na scenie stawiał jako gitarzysta rockowych kapel. Następnie rozwijał swój potencjał producencki w Projekcie Leśmian (teksty Bolesława Leśmiana + muzyka elektroniczna), czy współpracując z aktorem Marcelem Borowcem, łącząc beatbox z elektroniką.Mat pracuje obecnie nad swoim solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na przełom lipca i sierpnia. Dźwięki z jego przeszłości i teraźniejszości przeplatają się i układając w ciekawą mozaikę barw i brzmień. Czuć w niej mocne inspiracje elektroniczną oraz rockową muzyką. Inspiracje czerpane z relacji i doświadczeń dookoła niego, Mat przełożył na teksty, które wyrażają połączenie z ludźmi i to, co dzięki nim otrzymał: miłość, zrozumienie, smutek. Dzięki połączeniu gitar, syntezatorów i ciężkich beatów uzyskuje za każdym razem nieprzewidywalny, warty sprawdzenia wynik.

Mat pracuje obecnie nad swoim solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na przełom lipca i sierpnia. Dźwięki z jego przeszłości i teraźniejszości przeplatają się i układając w ciekawą mozaikę barw i brzmień. Czuć w niej mocne inspiracje elektroniczną oraz rockową muzyką. Inspiracje czerpane z relacji i doświadczeń dookoła niego, Mat przełożył na teksty, które
wyrażają połączenie z ludźmi i to, co dzięki nim otrzymał: miłość, zrozumienie, smutek. Dzięki połączeniu gitar, syntezatorów i ciężkich beatów uzyskuje za każdym razem nieprzewidywalny, warty sprawdzenia wynik.

Scena to jego dom, a misją występu jest złapanie wspólnego oddechu z publicznością za pomocą odpowiedniego rytmu zbudowania intymnego świata dźwięków i emocji. Na muzycznym spektrum płynnie przenika pomiędzy gatunkami, jednak cała jego twórczość mieści się w ramach szeroko rozumianej elektroniki.


Youtube - http://bit.ly/2G3DphL
Spotify - https://spoti.fi/2YD96WB
Soundcoud - http://bit.ly/2XJYDI3