Bad Omens | Warszawa

  • Koncert
  • #Punk/HC
  • #Zagraniczne
  • #Metal
Zmiana miejsca

Piątek, 10 lutego 2023

19:00

od 91 
Kup bilet

BAD OMENS Warszawa

Bad Omens na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie wystąpią 10 lutego w Warszawie w ramach trasy promującej ich ostatnie wydawnictwo, “The Death Of Peace Of Mind”⚡

Bad Omens to kwartet, w którego skład wchodzą Noah Sebastian (wokal), Joakim “Jolly” Karlsson (gitara), Nick Rufillo (bas) i Nick Folio (perkusja). Zespół od początku swojej działalności związany jest ze sceną metalcore’ową, ale nie boi zapuszczać się w inne muzyczne rejony. Dowodem na to jest najnowszy, świetnie przyjęty album Amerykanów, “The Death Of Peace Of Mind”, na którym usłyszymy elektronikę, rocka czy wpływy muzyki alternatywnej. O tym, jak muzyczna wizja Bad Omens sprawdza się na żywo będziemy mogli się przekonać już na początku przyszłego roku!

BAD OMENS 10.02.2023 Warszawa, Hydrozagadka

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/ W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡BAD OMENS (USA / Sumerian Records) - metalcore, alternatywa

https://www.facebook.com/badomensofficial https://www.instagram.com/badomensofficial https://www.badomensofficial.com

”Nowhere To Go”: https://www.youtube.com/watch?v=4a8CogWA3-Y

”The Death of Peace of Mind”: https://www.youtube.com/watch?v=ouW_RCAI0sg

”Like A Villain”: https://www.youtube.com/watch?v=Aibxit_PpAg