Antek Smykiewicz Akustycznie

  • Koncert

Piątek, 14 lutego 2020

19:00

od 29 zł
Kup bilet
Antek Smykiewicz Akustycznie

Jeśli ktoś nie ma ciekawego pomysłu na spędzenie Walentynek, powinien udać się 14 lutego do Centrum Rozrywkowego Hulakula na terenie Warszawy.

To właśnie tam o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert pod tytułem Antek Smykiewicz Akustycznie.

Wokalista jest jednym z bardziej znanych artystów w całej Polsce, mimo swojego młodego wieku. Jego najbardziej znanym utworem jest kawałek pod tytułem "Pomimo Burz", który na serwisie YouTube bije rekordy oglądalności. Wokalista nie tylko śpiewa, ale również komponuje teksty, dzięki czemu rozwija swoją karierę muzyczną na wielu płaszczyznach. Jeśli fani chcą usłyszeć go w akustycznej wersji, będą mieli okazję ku temu już w Walentynki. Smykiewicz z powodzeniem brał udział w takich programach muzycznych jak The Voice of Poland (zdobywca II miejsca) oraz Must Be The Music (półfinalista).

Bilety dostępne na Empik Bilety


Informacja organizatora

W Walentynki zapraszamy do Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta na wyjątkowy, akustyczny koncert Antka Smykiewicza – polskiego wokalisty, autora kompozycji i tekstów. Jego utwór „Pomimo Burz” zanotował w serwisie YouTube ponad 50 mln wyświetleń oraz uzyskał w Polsce status diamentowego singla. Antek to zwycięzca ogólnopolskiego RMF MAXXX Festivalu., laureat II miejsca w pierwszej edycji The Voice Of Poland oraz półfinalista VII edycji Must Be The Music. Od 2010 członek współzałożyciel i charyzmatyczny wokalista zespołu Ściana Wschodnia.
Bilet na koncert upoważnia także osoby pełnoletnie do udziału w afterparty.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu wstępu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Zgoda do pobrania tutaj: http://bit.ly/oswiadczenie_antek