ALICJA JANOSZ DZIECIOM

  • Koncert

Dzisiaj

18:00

od 15 zł
Kup bilet
ALICJA JANOSZ DZIECIOM

Alicja Janosz Dzieciom w Starym Klasztorze!

Klub Stary zaprasza najmłodszych słuchaczy oraz ich rodziców na niezwykłe spotkanie z piosenką. 5 lipca na Letniej Scenie na Dziedzińcu zaprezentuje się projekt muzyczny Alicja Janosz Dzieciom!

Projekt "Alicja Janosz Dzieciom" powstał z miłości do dzieci i muzyki. Artystka wraz z Bartoszem Niebieleckim - producentem krążka, wzięła sobie za cel stworzenie takiej płyty, której słuchanie będzie przyjemne dla wszystkich członków rodziny. Krążek składa się z 10 piosenek oraz z 10podkładów - do każdej z nich. Piosenki są różnorodne brzmieniowo i osadzone w wielu gatunkach muzycznych, od folku poprzez swing i reggae, skończywszy na tanecznym funky. Wydaniu płyty towarzyszą energetyczne koncerty, grane przez zawodowych muzyków, znanych ze współpracy z topowymi polskimi artystami, takimi jak Anita Lipnica, Katarzyna Groniec, LUC, Mesajah i wielu innych.
Na koncercie w Starym Klasztorze, oprócz piosenek z płyty usłyszymy również największe hity z bajek Disney'a czy z Akademii Pana Kleksa


Alicja Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji programu„ Idol“. Laureatka wielu festiwali w kraju i zagranicą. Ma na koncie 3 solowe płyty. Laureatka 2 złotych płyt. Prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci w Wolnej Szkole w Domaszczynie, w Ośrodku Działań Twórczych Światowid, a od niedawna również w Vertigo Jazz Club we Wrocławiu, gdzie regularnie gra koncerty dla dzieci i nie tylko. Z powołania propagatorka rodzicielstwa bliskości i zdrowego odżywiania. Tworzy piosenki i koncertuje. Prowadzi bloga i pisze felietony do magazynu EkoStyle. Od 5 lat mama Tymka.

"Moją misją jest dawanie dzieciom radości dzięki muzyce oraz propagowanie Rodzicielstwa Bliskości w świecie dorosłych"


5.07.20 godz.18.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1
ALICJA JANOSZ DZIECIOM

miejsce
Stary Klasztor
  • Koncert

Stary Klasztor

Wrocław, Purkyniego J. E. 1