ALBERT KARCH & ICHIKO AOBA | koncert + jam session

  • Koncert

Środa, 4 grudnia 2019

20:00

od 30 zł
Kup bilet
ALBERT KARCH & ICHIKO AOBA | koncert + jam session

Zapraszamy na koncert:
Albert Karch & Ichiko Aoba
premiera płyty "Celestially Light"


Data: 4 grudnia 2019 (środa)
Czas: 20:00 - 01:00
Lokalizacja: Klub SPATiF, Al. Ujazdowskie 45, Warszawa
Koncert + jam session
Bilety: 30 zł - 50 zł

Nagrana w Kopenhadze i Warszawie płyta "Celestially Light" Alberta Karcha z udziałem wybitnej japońskiej wokalistki Ichiko Aoby miała swoją premierę 8 listopada 2019 roku.

Dwupłytowy album, wypełniony intymną i jasną muzyką, zainspirowany jest japońskim ambientem i poszukuje balansu wyrazistości i dźwiękowego wyciszenia. Wciąga słuchaczy w kruchy świat pianina, fletu i śpiewu, opowiadając wyśnione historie o głosach ptaków, marzeniach i tęsknocie.

Podczas koncertu, duet zaprezentuje utwory z płyty, jak również muzykę Ichiko Aoby.

Ichiko Aoba to wokalistka i gitarzystka, stała współpracowniczka legend japońskiej muzyki: Ryiuichiego Sakamoto, Corneliusa czy Haroumiego Hosono. Wydała 6 autorskich albumów, współtworzy również duet "NUUAMM". Regularnie odbywa trasy po Azji, w 2019 po premierze najnowszej solowej płyty odwiedziła także Europę. To pierwszy koncert artystki w Polsce.

Albert Karch to instrumentalista i producent. Współtworzy duet "NENNE", jako perkusista udziela się w różnych zespołach. Bardzo lubi podróżować, a najbardziej do Japonii, w której poza współpracą z Ichiko Aobą, gra w akustycznym popowym zespole Leisure Children i jazzowym kwartecie z Yutą Omino.

Po koncercie zwyczajowo odbędzie się jam session.

Patroni medialni wydarzenia: Jazz Forum, JazzSoul.pl.

Organizator: Karolina Szewc

miejsce
Klub SPATiF
  • Koncert

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45