ALBERT KARCH & ICHIKO AOBA | koncert + jam session

  • Koncert

ALBERT KARCH & ICHIKO AOBA | koncert + jam session

Środa, 4 grudnia 2019

20:00

od 30 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Empik Bilety

Zapraszamy na koncert:
Albert Karch & Ichiko Aoba
premiera płyty "Celestially Light"


Data: 4 grudnia 2019 (środa)
Czas: 20:00 - 01:00
Lokalizacja: Klub SPATiF, Al. Ujazdowskie 45, Warszawa
Koncert + jam session
Bilety: 30 zł - 50 zł

Nagrana w Kopenhadze i Warszawie płyta "Celestially Light" Alberta Karcha z udziałem wybitnej japońskiej wokalistki Ichiko Aoby miała swoją premierę 8 listopada 2019 roku.

Dwupłytowy album, wypełniony intymną i jasną muzyką, zainspirowany jest japońskim ambientem i poszukuje balansu wyrazistości i dźwiękowego wyciszenia. Wciąga słuchaczy w kruchy świat pianina, fletu i śpiewu, opowiadając wyśnione historie o głosach ptaków, marzeniach i tęsknocie.

Podczas koncertu, duet zaprezentuje utwory z płyty, jak również muzykę Ichiko Aoby.

Ichiko Aoba to wokalistka i gitarzystka, stała współpracowniczka legend japońskiej muzyki: Ryiuichiego Sakamoto, Corneliusa czy Haroumiego Hosono. Wydała 6 autorskich albumów, współtworzy również duet "NUUAMM". Regularnie odbywa trasy po Azji, w 2019 po premierze najnowszej solowej płyty odwiedziła także Europę. To pierwszy koncert artystki w Polsce.

Albert Karch to instrumentalista i producent. Współtworzy duet "NENNE", jako perkusista udziela się w różnych zespołach. Bardzo lubi podróżować, a najbardziej do Japonii, w której poza współpracą z Ichiko Aobą, gra w akustycznym popowym zespole Leisure Children i jazzowym kwartecie z Yutą Omino.

Po koncercie zwyczajowo odbędzie się jam session.

Patroni medialni wydarzenia: Jazz Forum, JazzSoul.pl.

Organizator: Karolina Szewc

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.