90' Festival | Bielsko-Biała

  • Festiwal

20.07 | 15:00

od 69 zł
Kup bilet
90' Festival | Bielsko-Biała

Szósta edycja największego wydarzenia muzycznego z niepowtarzalnym klimatem i muzyką lat 90, powraca do Bielska-Białej – miejsca, w którym w 2014 roku rozpoczęła się wspaniała festiwalowa historia! ❤

90′ Festival to machina, która od lat reaktywuje największe, światowe gwiazdy muzyki lat 90. Już pięć festiwalu udowodniły, iż są to muzyczne legendy, które powróciły na scenę, tworząc jeden z największych letnich, festiwali muzycznych festiwali w Polsce!

Zadbaliśmy o to, by doznania muzyczne 90’ Festival w 2019 roku znów przeniosły wszystkich uczestników do czasów, gdy większość wolnych chwil spędzało się z rówieśnikami na świeżym powietrzu a pierwsze zagraniczne stacje muzyczne wyznaczały trendy ówczesnych notowań list przebojów.

W Bielsku-Białej wystąpią m.in.
- Dr Alban,
- Fun Factory,
- Masterboy& Beatrix Delgado,
- Brooklyn Bounce,
- Captain Jack,
- NANA,
- C-Block,
- I&I,
I inni

Dzięki nim na płycie stadionu zabrzmią takie hity jak ,,Are you ready”, ,,Celebration”, ,,It’s my life” , ,,Lonely”, „So Strung out” i inne, które dominowały w dyskotekach i rozgłośniach radiowych lat 90’. Imprezę rozkręci niezawodny, jedyny polski rezydent 90festival - DJ MARCO.

To będzie niezapomniana podróż do kolorowych lat 90-tych! 20 lipca baw się z nami na Stadionie Miejskim w Bielsku Białej. 90’ Festival jako pierwsza impreza muzyczna zagości na nowoczesnym Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, który został oddany do użytkowania w 2016 roku.

Na imprezę zaprasza Miasto Bielsko-Biała.
Organizacja: Bardziej Kreatywni.

miejsce
  • Festiwal

Stadion Miejski Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, Ul. Rychlińskiego 21