10 Urodziny Booze & Glory

  • Koncert

Sobota, 5 października 2019

19:00

od 99 zł
Kup bilet
10 Urodziny Booze & Glory

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na 10 urodziny Booze & Glory, które odbędą się 05 października w krakowskim klubie Kwadrat.

Jedna z największych sensacji światowego street punka, zespół Booze & Glory obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Booze & Glory, pochodzą z Londynu i graja muzykę określaną jako street punk. Grupa zyskała popularność nie tylko na angielskiej scenie. Ich utwór „London Skinhead Crew” stał się hitem pod wieloma szerokościami geograficznymi. Proste i chwytliwe riffy okraszone refrenami z bogatymi chórkami oraz teksty traktujące o codzienności i małych przyjemnościach - spędzaniu czasu z przyjaciółmi, piciu piwa w londyńskich pubach i kibicowaniu drużynie West Ham United, stały się wizytówką tego genialnego zespołu. Największą ciekawostką dotyczącą zespołu jest fakt, że na jego czele stoi pochodzący z Sosnowca gitarzysta i wokalista Marek, prywatnie oddany kibic West Ham.

Dr. RUDE aka MR.REVIEW & Los Placebos - SKA legenda z Holandii wspierana przez niemiecki Los Placebos. Zespol zagra wiekszosc hitow z repertuaru Mr. Review. Po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w kraju.

MAD SIN - jeden z najbardziej znanych i szanowanych zespolow Rockabilly z liderem Koefte Deville na czele, wracaja do Polski po wielu latach.

SKANKAN - polska legenda sceny SKA powraca po ponad 10-ciu latach. Krakow bedzie pierwszym koncertem zespolu po reaktywacji.

ANALOGS - Street punk ze Szczecina, od prawie 25 lat na scenie dumnie reprezentuja Polsce w klimatach ulicznego punk rocka.

SCHIZMA - jedni z pionierow polskiego Hard Core przyjada do Krakowa sprawdzic czy w tym miescie ktos jeszcze wie co to jest Circle Pit.

ZBEER - slasko - zaglebiowska oi!owa petarda z jeszcze ciepla nowa plyta “I Co Nam Zrobisz?” Napewno nie zabraknie koweru Anny Jantar a Sid obiecal pilnowac Bartka po koncercie.

DOC ROTTEN - melodyjny punk rock ala Bouncing Souls z New Jersey, USA. Po raz pierwszy w Polsce!

Po koncercie AFTER PARTY do rana w jednym z krakowskich klubow (wiecej info wkrotce)

miejsce
Klub Kwadrat
  • Koncert

Klub Kwadrat

Kraków, ul. Stanisława Skarżyńskiego 1