Lotnisko Bemowo / Babice

Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa

Sprawdź wydarzenia w tym miejscuZobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, Piastów Śląskich 31

Lotnisko Warszawa-Babice na co dzień przeznaczone jest do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego.

Na terenie lotniska organizowane są również imprezy masowe do 100 tysięcy uczestników, o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym.

zobacz na mapie

  aktualne wydarzenia

  • Koncert
   #Festiwale muzyczne
   #Pop
   #W plenerze

   Piątek, 7 lipca 2023, 13:00

   Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 250 

   **Pierwsza edycja K-POP STARS FESTIVAL!** Warszawa – Lotnisko Bemowo 7-9 lipca 2023 **UWAGA! Bilety w PRZEDSPRZEDAŻY DOSTĘPNE JUŻ OD DZIŚ!** *Ilość biletów w przedsprzedaży ograniczona!*Największy K-popowy festiwal w Europie! Po raz pierwszy w Polscenajpopularniejsi koreańscy artyści. Największe K-POP show już 7-9 lipca 2023 naLotnisku Bemowo w Warszawie. Oprócz wielkich gwiazd, świetnej muzyki iprawdziwie koreańskiej atmosfery czekają na Was liczne atrakcje w miasteczkufestiwalowym. Nie zabraknie dobrego koreańskiego jedzenia, karaoke i dancefloor. Fani emocji sportowych i e-sportu z pewnością wezmą udział w turniejach z atrakcyjnymi nagrodami.**KPOP STARS FESTIVAL** to muzyka i kultura Korei Południowej, a przedewszystkim dobra zabawa i wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną iprzyjaciółmi w koreańskim miasteczku festiwalowym przez cały dzień.Chcesz usłyszeć swoich idoli na żywo? Z nami spełnisz swoje marzenia!Wszystkie zapowiedzi zespołów będą pojawiać się regularnie na naszych social mediach oraz na social mediach zespołów. **Bilety w przedsprzedaży w promocyjnych cenach dostępne tylko przez 10 dni.**Po 20 grudnia 2022 bilety będą sprzedawane w cenach regularnych. Informacja o cenniku dostępna na stronie.Zapraszamy na stronę:(http://kpopfestival.pl)

  • Festiwal
   #Festiwale muzyczne
   #Alternatywa
   #Pop
   #Rap
   #Polskie
   #Zagraniczne
   #W plenerze

   Piątek, 8 września 2023, 15:00

   Lotnisko Bemowo / Babice, Warszawa, od 319 

   Między 8 a 9 września 2023 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się druga edycja festiwalu ON AIR. Połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych - od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy! Data: 8-9 września 2023 r. Miejsce: Lotnisko Bemowo Start: 15:00 Organizator: Follow The Step Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://onairfestival.pl/

  najlepsze wydarzenia