Jezioro Zegrzyńskie, Ośrodek AMW Rewita Rynia

Jezioro Zegrzyńskie, Ośrodek AMW Rewita Rynia, Białobrzegi

Sprawdź wydarzenia w tym miejscuZobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Białobrzegi, Wczasowa 59

Ośrodek Rewita Rynia to malowniczo położony kompleks wypoczynkowy, znajdujący się na wschodnim brzegu Zalewu Zegrzyńskiego, zaledwie 32 kilometry od centrum Warszawy, 10 minut od przystanku ZTM (autobus linii 705), PKS, 20 minut od dworca PKP w Legionowie, 30 minut od Warszawy oraz lotniska w Modlinie.

Ośrodek otoczony jest rozległym kompleksem leśnym, usytuowanym z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie Rewity znajduje się jedna z najdłuższych piaszczystych plaż w obrębie całego Zalewu Zegrzyńskiego, molo oraz bezpośredni dostęp do wody.

Rewita Rynia to również rozległy, a zarazem malowniczy teren z miejscami na letnie piknikowanie, ogniska, siłownią zewnętrzną, portem, pomostami oraz zapleczem rekreacyjnym, gdzie oprócz boisk do piłki plażowej i nożnej znajduje się wypożyczalnia żaglówek, kajaków, rowerów, rowerków wodnych oraz sucha sauna. Przy ośrodku zlokalizowane są miejsca postojowe dla kilkuset aut oraz parking dla autobusów.

Dokładny adres:
Wczasowa 59, 05-126 Białobrzegi pod Warszawą

zobacz na mapie

  aktualne wydarzenia

  • Festiwal
   #Techno
   #House
   #Festiwale muzyczne
   #W plenerze

   Piątek, 10 września 2021, 19:00

   Jezioro Zegrzyńskie, Ośrodek AMW Rewita Rynia, Białobrzegi, od 80 

   Dissolve Festiwal to trzydniowy rave w imię wyższych wartości, podczas którego każdy będzie miał możliwość „rozpłynięcia się” na swój sposób.Podczas wrześniowego weekendu, oprócz charyzmatycznych headlinerów światowej sceny muzyki elektronicznej, będą królowały szeroko pojęte doznania oraz zasady PLUR. Ten festiwal to krok naprzód, to pierwszy festiwal powstały w nowej rzeczywistości. Inspiracją tego wydarzenia była przede wszystkim nowa Era Wodnika, której rozpoczęcie inaugurował rok 2021. Niesie ona za sobą wiele nadziei na lepsze jutro, na zrozumienie, na szeroko pojętą wolność, na wszechobecną tolerancję, a także owocną walkę 
o nasze środowisko. W związku z tym, miejsce naszego festiwalu oraz bliskość wody nie jest przypadkowa. Umiejscowienie Dissolve Festival na pograniczu lasu, wody i plaży to cecha, która wyróżnia to wydarzenie na tle wielu innych znanych imprez plenerowych. Przystosowanie nadjeziornej przestrzeni do potrzeb wydarzenia będzie hybrydowe, czyli łączące naturalną przestrzeń i technologię. Główną rolę odegra światło, które uwypukli potęgę drzew zamieniając je w ledowy las oraz podkreśli bliskość wody i jej płynne kształty. Podsumowując impreza idealna! Jak mówią sami organizatorzy: „Nasz festiwal to rave – muzyka i przyroda odgrywają tu główną rolę, a my dodaliśmy do tego tolerancję i szansę na nowy początek. Jeżeli choć jeden uczestnik nieznający wartości PLUR, dzięki Dissolve Festival zmieni swoje myślenie, otworzy się na innych oraz przeżyje niezapomnianą, kolorową imprezę, to nasza misja będzie spełniona. To będzie długi, nieprzespany i szalony weekend”.Ogłoszeni artyści Dissolve Festival:AGIM // AKSAMIT // BLAZEJ MALINOWSKI // CLERIC // DJ TENNIS // ELTRON // FILIP SONIK // FRANZISKA BERNS // HADONE // INHALT DER NACHT // Ø [PHASE] // JENNIFER CARDINI // KAISER // KOD // LEGOWELT LIVE // OLA TEKS // OLIVIA // PARALLX // PAWEL // PENERA // PIOTR BEJNAR // RIKHTER LIVE // ROMAN FLUGEL // SEPT // SIENN // SPFDJ // TAKA LIVE // TRIKK // VI B2B MKO // YOUNG MARCO ... MORE TBAW przypadku obostrzeń uniemożliwiających odbycie się wydarzenia w czerwcowym terminie Dissolve Festival oraz jego line-up zostanie przeniesiony na inną wakacyjną datę w 2021 roku.

  najlepsze wydarzenia