Fabryka Lloyda

Fabryka Lloyda, Bydgoszcz

Sprawdź wydarzenia w tym miejscuZobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Bydgoszcz, Fordońska 156

zobacz na mapie

  aktualne wydarzenia

  • Festiwal
   #Rock
   #Festiwale muzyczne
   #Punk/HC
   #W plenerze
   #Metal

   Dzisiaj, 16:30

   Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 60 

   Pandora Festiwal 2021 to dwa dni intensywnych wrażeń muzycznych i esencja letniego rockowego festiwalu. Inicjatywa prowadzona przez bydgoski zespół Projekt Pandora i klub Fabryka Lloyda na nowo wyznacza koncertowy poziom w regionie. Wydarzenie skupia wokół siebie legendy polskiej sceny rockowej oraz energię i entuzjazm młodych muzyków. Mobilizuje grono niezależnych twórców zaangażowanych w szeroko pojętą "scenę", dodatkowo koncentrując wokół siebie artystów leżących u jej fundamentów. Koncerty takich gwiazdy jak Luxtorpeda, Illusion czy SIQ gwarantują niezapomniane emocje i obecność artystów wielokrotnie nagradzanych i docenianych przez całe rzesze fanów mocnego grania. Program festiwalu przewiduje m.in.: - PRZEGLĄD KAPEL pod patronatem sieci salonów muzycznych Riff - zagrają: Pale Path, Transgresja, Rottin' Green, Methopia, Mr. Tea - zespoły oceni wybitne jury na czele z Anią Brachaczek i Maciejem "Ślimakiem" Starostą znaną z takich formacji jak Biff, Pogodno, SIQ czy współpracy z Acid Drinkers. - WARSZTATY INSTRUMENTALNE pod patronatem sieci salonów muzycznych Riff – prowadzone przez Macieja "Ślimaka" Starostę (Acid Drinkers, Flapjack) - SPOTKANIA Z TWÓRCAMI - Tomasz "Lipa" Lipnicki opowie o swoim pierwszym solowym albumie "Dźwięki słowa" oraz niedawno wydanym wywiadzie-rzece pt. "Jeżozwierz" - spotkanie poprowadzi Piotr Lenkiewicz - KONCERTY NA ŻYWO - Illusion, Siq, Luxtorpeda, The Sixpounder, Projekt Pandora, BlackStar oraz koncert finałowy i przesłuchania w ramach przeglądu kapel

  • Koncert
   #Polski rap
   #Rap
   #Polskie
   #Pod dachem

   Sobota, 14 sierpnia 2021, 20:00

   Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

   Już 14 sierpnia na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi donGURALesko.Bilety dostępne na going.pl oraz empik.comI Pula - 50 złII Pula - 60 złIII Pula - 70 złdonGURALesko (Gural, Dziadzior) działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył takie zespoły jak Rapscalion X, Killza Group, Super Grupa, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW.DGE. Współpracował z takimi wykonawcami jak Kaczor, Rafi, Sheller, TEDE, Sido, Paluch, Matheo, DJ Kostek, Miodu (Jamal), Waldemar Kasta, VNM, Wdowa, Brahu, Fokus, Grubson, Sitek czy Pezet. 15 maja 2020 miała miejsce premiera dwudziestego krążka w dyskografii rapera - „Dziadzior”.#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa.Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

  • Koncert
   #Pop
   #Polskie
   #Pod dachem

   Czwartek, 19 sierpnia 2021, 19:00

   Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

   Już 19 sierpnia na plenerowej scenie "letnie dźwięki by Fabryka Lloyda" wystąpi Kasia Lins z zespołem.Bilety dostępne na platformie going.pl oraz empik.comI Pula - 50 zł"MOJA WINA TOUR"Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbedne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie bedziemy.Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione.Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.Zespół wystąpi w składzie:Kasia LinsKarol ŁakomiecAgnieszka BigajWiktoria JakubowskaZuzanna Kłosińska#gramybezpiecznieInformujemy, że koncert odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia udostępniamy środki dezynfekcyjne oraz prosimy o zachowanie dystansu min. 1,5 metra od pozostałych uczestników lub zasłanianie ust i nosa (szczególnie podczas przemieszczania się po hali i przy zamawianiu przy barze).Regulamin imprezy: https://www.fabrykalloyda.pl/.../regulamin-porzadkowy...Do zobaczenia w Fabryce Lloyda!

  • Koncert
   #Alternatywa

   Niedziela, 22 sierpnia 2021, 18:00

   Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 50.00 zł

   Już 22 sierpnia ZWIERZAK powraca do Fabryki Lloyda!Fabryka Lloyda zaprasza na koncert „ZWIERZAK ŚPIEWA STINGA”Bilety - 50 zł —> do nabycia na goingapp.pl oraz empik.comOtwarcie Fabryki 16:00, początek koncertu 18:00. Zespół zagra w składzie:1. Rafał „Zwierzak” Zieliński - śpiew, gitary2. Nikodem Wróbel - gitara3. Michał Rybka - gitara basowa4. Waldemar Franczyk - perkusja, instr. perkusyjneZapraszamy do rezerwacji stolików!DO ZOBACZENIA W LLOYDZIE!

  najlepsze wydarzenia